Lisaallahindlus -10% valitud elamustele koodiga ESMASPÄEV10
MenüüOsta 2 kingitust vähemalt 90 € väärtuses ja saa järgmiselt ostult 40 € allahindlust

Kuidas osaleda sooduskampaanias?

See on lihtne! Kui teete 1.-24. detsembril 2023 oste vähemalt 90 € ulatuses (sisaldades vähemalt kahte kingitust, millest igaühe hind on vähemalt 45 €), siis anname teile 40 € suuruse allahindluskoodi järgmisele ostule! Selle allahindluskoodi saadame teile e-kirjaga, mis on määratud teie tellimuse ajal, perioodil 27. detsember 2023 kuni 5. jaanuar 2024.


Miks tasub osaleda?

Saadud 40 € on suurepärane võimalus osta veel üks kingitus tulevateks sündmusteks nagu vanavanemate päev, sõbrapäev, kallima sünnipäev või kasutada seda omaenda soovide täitmiseks.

Milleks saab kasutada allahindluskoodi?
Allahindluskoodiga saate osta ükskõik milliseid tooteid Kingitus.ee poest.

Kui kaua on allahindluskood kehtiv?
Promokampaania “40 € eriliste kingituse jaoks” allahindluskood kehtib 1. jaanuarist 2024 kuni kuni 31. märtsini 2024.

Kampaania tingimused

1. Käesolevas kampaanias osalemisega nõustute (i) järgima käesolevaid tingimusi, sealhulgas kõiki osalemiskriteeriume, ja (ii) nõustute olema seotud korraldaja (allpool määratletud) otsustega, mis on lõplikud ja siduvad kõikides kampaaniaga seotud aspektides.
2. Kingitus.ee (registrikood 11472156), mille juriidiline aadress on Paavli tn 5a/1 Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn Harju maakond 10412 (“korraldaja”), on antud kampaania läbiviija.
3. Käesolevad tingimused on osa ja kehtivad lisaks korraldaja teenuste kasutamise üldtingimustele (mida saab vaadata [https://www.kingitus.ee/tingimused/] ning kõikidele teenusespetsiifilistele tingimustele, kaasa arvatud [https://www.kingitus.ee/privaatsuspoliitika/].
4. Kampaaniat ei saa kombineerida teiste kampaaniatega.
5. Kampaaniat ei saa kasutada äriklientidele (B2B).

Mis on käesoleva kampaania sisu?

1. Kampaania kehtib Kingitus.ee veebipoes perioodil 1. detsember kuni 24. detsember 2023 või kuni edasise teatamiseni või kuni koodide lõppemiseni.
2. Kampaanias osaleja on füüsiline isik, kes teeb oste veebipoes ajavahemikul 1. detsember kuni 24. detsember 2023 kuni kõige kallima kingituse hinnani.
3. Kampaania on kehtiv ainult korraldaja veebipoes.
4. Kampaanias võib osaleda ainult täisealine isik.
5. Kampaaniat saab kasutada üksnes ühe tellimuse puhul.
6. Kõik perioodil 1. detsember kuni 24. detsember 2023 tehtud tellimused, mis sisaldavad vähemalt kahte kinkekaarti koguväärtusega vähemalt EUR 90, millest igaühe hind on vähemalt 45 €, saavad allahindluskoodi väärtusega EUR 40, mida saab kasutada ajavahemikul 01.01.2024 kuni 31.03.2024. Allahindluskood edastatakse tellimuse esitamisel kasutatud e-posti aadressile perioodil 27.12.2023 kuni 05.01.2024.
7. Juhul, kui tellimus või selle osa tühistatakse, tagastatakse või võetakse tagasi osaleja poolt, tuleb tasuta kinkekaart tagastada (tühistada korraldaja poolt).

Muud olulised õiguslikud aspektid

1. Korraldajal on õigus igal ajahetkel ja aeg-ajalt muuta või lõpetada käesolevat kampaaniat ilma eelneva etteteatamiseta. Korraldaja otsused seoses käesoleva kampaaniaga on lõplikud ja siduvad.
2. Korraldajal on õigus igal ajal muuta või täiendada neid tingimusi. Muudetud tingimused avaldatakse käesoleval lehel.
3. Korraldajal on õigus: (i) igaveseks diskvalifitseerida kampaaniast isikud, kes tema hinnangul on tahtlikult rikkunud neid tingimusi; ning (ii) tühistada, peatada ja/või muuta kampaaniat vastutuseta, kui pettus, viirus või muu tegur, mis ei ole korraldaja mõistliku kontrolli all, takistab kampaania haldamist, toimimist või nõuetekohast kasutamist, nagu määrab korraldaja oma ainupädevuses.
4. Korraldaja töötleb osalejate isikuandmeid vastavalt korraldaja privaatsuspoliitikale.
5. Käesolevaid kampaania tingimusi reguleerib ja tõlgendatakse ainult Eesti Vabariigi seaduste järgi.
6. Kõik kampaaniaga seotud ja/või selle täitmise kohta esitatud kaebused tuleb esitada kirjalikult ja saata korraldajale e-posti aadressil info@kingitus.ee. Kaebustele vastatakse hiljemalt 14 päeva jooksul alates kaebuse saamise kuupäevast.