Valikuga kinkekaart

Meie poolt soovitatud elamus

Individuaalne jumestuskoolitus õhtumeik/fotomeik

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.


Meie poolt soovitatud elamus:

Individuaalne jumestuskoolitus õhtumeik/fotomeik

Tallinn
1 In.

50 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
50 €

Koolituse käigus näidatakse põhilisi kaasaegseid meigitehnikaid, mida läheb tarvis efektse piduliku õhtuse jumestuse või spetsiaalse fotomeigi tegemiseks

Võimalus õppida ennast jumestama nii, et näeksid välja nagu hoolitseks sinu välimuse eest professionaalne meikar. Hea õhtu- ja fotomeigi alus on täiuslik põhi ning modelleerimine.

Mida kingitus sisaldab? Analüüsitakse Sinu näokuju, silmi, huuli ja kulme. Leitakse just Sulle sobivad pealekandmistehnikad, värvitoonid ja tooted. Koolitusel kasutatakse Itaalia dekoratiivkosmeetikat BellaOggi. Koolituse tulemuseks on täiuslik õhtu- või fotomeik. Lisaks oskad modelleerida, valida endale sobivaid värvitoone ja jumestustooteid ning tuled omal käel toime kauni õhtu- või fotomeigi tegemisega. Koolitusel osaleja saab lisaks kingituseks Bella Oggi jumestusvahendite stardikomplekti.

Koolitus sobib igas vanuses naistele, kes soovivad õppida täiusliku meigi nippe ja täiustada oma teadmisi meigitehnikatest. Kaunist õhtu- või fotomeiki teha pole üldsegi raske, seda eriti professionaalidelt omandatud oskuste abil.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

3 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Ilmastikutingimused ei ole olulised.

Lisainformatsioon

Koolituseks vajaliku kosmeetika ja vahendid tagab kool. Koolitus toimub maksimaalselt 2 inimest grupis. Koolitus toimub nii eesti kui ka vene keeles. 

Broneerimiseks võta ühendust.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Jaga meiega kogemust
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta