Lisaallahindlus -10% valitud elamustele koodiga ESMASPÄEV10

Tõsta esile oma ilu püsimeigiga - huuled akvarelltehnikas

Uus!
0.0 0 tagasisidet

Tõsta esile oma ilu püsimeigiga - huuled akvarelltehnikas


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

130,00 €

130,00 €

Kirjeldus

Püsimeigiga tunned end hoolitsetuna ning säästad aega

Püsimeik on kosmeetiline protseduur, mille käigus süstitakse värvilisi pigmente naha ülemisse kihti, luues sellega vastupidav meik. Seda tehnikat tuntakse ka kui mikropigmentatsioon ning kosmeetiline tätoveerimine. Perma Stuudio pakub erinevaid püsimeigiteenuseid ning oma töös kasutatakse vaid kvaliteetseid materjale.

Mida kingitus sisaldab? Huulte püsimeiki akvarelltehnikas Perma Stuudios Tallinnas. Protseduuri kestus on ligikaudu 3 tundi, sellele eelneb konsultatsioon meistriga ning lõpetuseks saad juhised, kuidas oma värsket püsimeiki hooldada.

NB! Enne protseduurile minekut pead olema kindel, et sul ei ole vastunäidustusi. Püsimeik on täielikult keelatud, kui sul on: ägedad põletikud organismis, onkoloogiline haigus, halb vere hüübivus ja südame-veresoonkonna haiguste patoloogiad, AIDS, HIV, süüfilis, hepatiit, vaimuhaigus, epilepsia, somaatilised haigused või kelloidarmid.
Suhtelised vastunäidustused protseduurile (ajutine põhjus edasilükkamiseks): nahahaigused ägedas faasis, menstruatsioon, rasedus, imetamine, viirushaigused, infektsioonid, kõrgenenud kehatemperatuur, stress, ebastabillne emotsioonaalne seisnud ning antibiootiumide või hormonaalsete ravimite kasutamine (sh 1-2 kuus enne protseduuri).

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestvus

3 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Perma Stuudio

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: