Jõulukingitused töötajatele

Kas otsid jõulukingitust oma tublidele töötajatele? Midagi, millega saaksid avaldada oma tänu tublisti tehtud töö eest? Eks ka kolleegid ja tööandjad ole üks suur pere, kus endale kalleid inimesi meeles pidada. Ja miks mitte kinkida midagi, mis viiks neid töömõtetest eemale, pakkudes samal ajal kordumatut elamust?

Meie valikust leiad jõulukingid kõikidele tublidele töömesilastele.Vaata kindlasti üle ka jõulukingitused paaridele , jõulukingitused sõpradele ja TOP30 jõulukingitust .

Vali vaade
Tulemused: 259
Vaadatud 60 - 259

Jõulukingitused töötajatele

Kas teadsid, et inimene veedab kolmandik oma elust tööl olles? Seda on märkimisväärselt palju. Oluline on teha töökeskkond inimeste jaoks meeldivaks ja positiivseks, sest teaduslikult on tõestatud, et õnnelikud inimesed on palju produktiivsemad ja loomingulisemad, mis oma korda vähendab inimese stressi. Lisaks aitavad positiivsed inimesed üksteist rohkem, seljatades probleemid kiiremini. Kõigele eelnevale on tõestatud ka see, et inimestele meeldib õnnelike töötajatega rohkem koostööd teha. Kusjuures töötajate ja tööandjate vaheline rõõmsameelne läbisaamine tagab ka kollektiivse tiimitöö edukuse. Mis saaks olla parem aeg enda toredate ja tublide töötajate tänamiseks, kui seda on jõulud? Kollektiiv moodustab ka ju pere, miks mitte jagada rõõmu ja näidata hoolivust ülesse just sel ajal.

Jõulud on miski, mida oodatakse pikisilmi terve aasta, eriti külmal ja pimedal sügisel, kui motivatsioon kaob üheskoos päevavalgusega. Kingitus.ee pakub palju erinevaid ideid, mida saaksid oma töötajatele kinkida, alustades lihtsatest kinkekaartidest, lõpetades kõige hulljulgemate elamustega. Ja miks mitte minna koos kogu kollektiiviga koos aega veetma, nii saad parandada kogu tiimi meeskonnatööd ja lihtsalt üheskoos head aega veeta. Näita oma töötajatele, et hindad neid kõrgelt ja oled tänulik nende panuse eest. Kingi neile jõuludeks elamuskingitus, mis viiks nende mõtted töölt eemale. Just nii saadki luua endale sõbraliku, rõõmsa ja töötava töökeskkonna, mis tagab ettevõtte produktiivsuse!

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Kuidas valida jõulukingitust?

Mõistame, et jõulukingituse välja valimine võib keeruline olla. Alusta otsinguga sellest, et mõtle, milline on kingisaaja iseloom, kas talle meeldivad aktiviised elamused või on ta rahulik hing. Seejärel leia meie kodulehe kategooriatest või filtritest vastav teema ning kuvatud elamusest saad välja valida selle õige. Kui ikka suur hulk valikut võtab silme eest kirjuks, külasta meie kingipoode, kus abivalmid kingieksperdid oskavad sind kingivalikul aidata. Abi saad ka meile kirjutades või helistades.

Kui kingisaaja näol on tegu inimesega, kellele lihtsalt ei oskagi midagi kinkida või ei tea, mis talle meeldiks, vali kingituseks rahalises väärtuses kinkekaart. Kinkekaart annab kingisaajale võimaluse valida üle 1000 ägeda meeldejääva elamuse vahel. Lisaks võid valida kingituspaki, kuhu oleme koondanud laias valikus erinevaid elamusi, millest leiab kingisaaja kindlasti ühe endale meeldivaima.

Mis on populaarsemad jõulukingid?
• Elamusterohke maitseelamus - Õhtusöök pilkases pimeduses
• Humoorikas õhtu ja suurepärane maitseelamus - Sita teeninduse õhtusöök
• Kingituspakk - Elamused kahele
• Ööbimine keset loodust - ÖÖD Hötels Jõeranna külastus
• Adrenaliinirohke sõit superautoga - Sõiduelamus Ferrari, Lamborghini või KTM-iga
Millised on kõige uuemad jõulukingid?
• Panoraamvaatega õhtusöök - Taevalik toiduelamus Teletorni restoranis
• Hõljumine magneesiumsooladega vees - Floating
• Lõõgastav päev spaas - Mustamäe Elamus Spa ja 21+ Spa külastus kahele
• Romantika uhiuues hotellis - Romantikapakett L’EMBITU hotellis koos õhtusöögiga restoranis ROOF
• Eksklusiivne pakett kinosõbrale - Apollo Kinorestorani staaripakett
Millised on kõige eksklusiivsemad jõulukingid?
• Lend mööda taevalaotust - lend kuumaõhupalliga
• Puhkus Saaremaal - Grand Rose SPA hotelli romantiline puhkusepakett
• Ekstreemne ja meeldejääv - Tandemhüpe langevarjuga
• Närvikõdi pakkuv - hullumeelne sõit driftiautos