Jõulukingid nõbule

Kui väljas hakkab juba külmemaks minema ja puudele jääb alles vähem lehti, hakkame kõik ootama kahte asja: esimest lund ja loomulikult jõule. Enne nende toimumist tuleb aga nendeks korralikult valmistuda, sealhulgas valida lähedastele õiged kingitused. Kingid aitavad neile näidata, et nad on meile olulised, ja et nad on keegi, kellele saame alati loota. Kui sul on tihedad sidemed ka oma kaugema perega, pead ilmselt mõtlema, milline jõulukink oma sugulastele valida. Ka väikestel žestidel on suur tähtsus, seega kingi nendele Kingitus.ee elamuskingitus ja rõõmusta oma lähedasi!
Vali vaade
Tulemused: 326
Vaadatud 60 - 326

 Leidke oma nõole ainulaadseid kingitusi

Näe, kui lihtne on panna oma lähedasi naeratama ja kinkida oma sugulastele originaalseid jõulukinke. Kui otsid midagi, mis võimaldaks nõbul sõpradega aega veeta või igapäevastest kohustustest puhata, on meil sulle mõned huvitavad soovitused. Esiteks on heaks kingiideeks igasugused degusteerimised, mis võimaldavad laiendada oma kulinaarset silmaringi. Õigesti valmistatud roog võib igaühe päeva paremaks teha. Nõbu jõulukingiks tasub kaaluda ka elamuskingitust mõnda luksuslikku spaasse, kus lõõgastav hoolitsus, rahustav atmosfäär ja professionaalne teenindus aitavad kõik mured unustada. Tänu meie laiale massaaživalikule saad hõlpsasti valida midagi, mis maandab pingeid kehas ja lõõgastab nii keha kui vaimu.

Kingitus oma sugulasele – kingi unustamatu elamus

Kas sinu nõbu on vaba hing, kellele meeldivad uued väljakutsed? Kas soovid kinkida talle adrenaliini elamuse? Meie pakkumisest leiad palju ettepanekuid nii rohkem kui ka vähem ekstreemsematele. Jõulukingiks sugulasele sobib suurepäraselt mõne sportautoga sõit, lasketiiru, kardirajale või langevarjuhüppele minek. Ja see on vaid väike osa meie pakkumisest! Kinkides oma lähedastele elamuskingituse, kingid neile ka ainulaadseid elamusi, mis tagavad rõõmu südames, põnevuse ja palju meeldejäävaid elamusi. Vali oma sugulasele ainulaadne jõulukink ning rahulolu ja unustamatud mälestused on garanteeritud.

 Kingitused oma nõbule ainulaadse elamuse vormis

Kas sa ei suuda otsustada, millist jõulukinki oma nõbule valida? Siis on aeg kasutada meie salarelva: põgenemistoad. Põgenemistubade valikus on palju erinevaid teemasid, millest kingisaaja valib ühe ja viib seeläbi oma unistuse ellu. Paketid on teemakohased, nii saad kingitust isikupärastada ja samas lasta oma sugulasel vabalt valida. Asukohad üle kogu riigi ja pikk kehtivusaeg teevad neist suurepärased jõulukingid sinu nõbule. Tee originaalne jõulukink ja kingi oma lähedastele palju unustamatuid muljeid.


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18