Iidne ja salapärane klaasisulatustehnika töötuba

5.0 1 tagasisidet

Iidne ja salapärane klaasisulatustehnika töötuba


Kiili, Harjumaa
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

124,00 €

124,00 €

Kirjeldus

Avasta sõbraga klaasikunsti põnevat köögipoolt ja tee ise otsast lõpuni originaalsed pokaalid

Pâte de verre on juba mitu tuhat aastat vana klaasisulatustehnika. Siin töötoas saadki teha rännaku ajas tagasi ja ise kogeda, kuidas iidsetel aegadel klaasist esemeid valmistati. Olgu siinkohal veel lisatud, et kunstnike poolt on kogu seda tehnikat väga pikalt saladuses hoitud – see on olnud hinnaline ärisaladus kuni umbkaudselt 1975 aastani, mil see siiski ilmsiks tuli ja lõpuks sai võimalikuks klaasikunstnikel seda vabalt õppida.

Töötoas valmib kaks õhkõrna kupliga pokaali, mida saate kasutada näiteks küünlajalana, veini joomiseks need pokaalid ei sobi. Esmalt valmistate ise sulatusvormid, see on mitmeetapiline põnev protsess. Siis segate kokku klaasijahudest pasta ja topite selle näppudega sulatusvormi seintele. Loominguline ja mõnus mökerdamine! Valmivad tõelised kunstiteosed! Tööd lähevad klaasiahju sulama ja need saab samast kohast kätte 1-2 nädala pärast.

 

Mida kingitus sisaldab? Töötuba kahele, juhendamist ja kõiki vajalikke materjale, kohvi, teed ja küpsiseid. Lisaks põnevale elamusele saab kingituse saaja endale muidugi ka valminud kaks pokaali.


KINGITUSEST

Asukoht

Kiili, Harjumaa

Riietus

Mugavad riided.

Kestvus

3 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.

Kui mingil põhjusel ei ole võimalik töötuppa siiski tulla, on võimalik kinkekaart kasutada ära e-poes ja sealt klaasikunstnike töid osta.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Qpeale klaasi- ja graafikastuudio

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 1 tagasisidet

Kliendid on öelnud

Kristiine

Suurepärane koolitus. Soovitan kõigile!