Lisaallahindlus -10% valitud elamustele koodiga ESMASPÄEV10

Lastekaitsepäeva kingitused

Lastekaitsepäev, 1. juunil, on eriline sündmus, kus juhitakse tähelepanu laste heaolule, õigustele ja laste kaitsmise tähtsusele. Lastekaitsepäev on hea aeg laste unistuste täitmiseks. Lapsed ja nende unistused on erinevad, aga oleme teinud kingituse valimise lihtsamaks, koondades pakkumised ühte kohta. Siit leiab ideaalse lastekaitsepäeva kingituse nii tüdrukule kui ka poisile.
Vali vaade
Tulemused: 146
Vaadatud 60 - 146

Lastekaitsepäev - mis päev see on ja millal seda tähistatakse?

Rahvusvahelisel lastekaitsepäeval juhitakse tähelepanu laste õigustele, heaolule ja laste kaitsmise tähtsusele. Lastekaitsepäeva tähistamise algus ulatub 1857. aastasse, kuid esmakordselt kuulutati lastekaitsepäev välja 1925. aastal Genfis toimunud ülemaailmsel konverentsil. Eestis tähistatakse Eesti Lastekaitse Liidu eestvedamisel lastekaitsepäeva alates 1990. aastatest. 2021. aastast on 1. juuni riiklik tähtpäev ja lipupäev.

Mida kinkida tüdrukule lastekaitsepäevaks?

20. novembril 1989. aastal vastu võetud ÜRO lapse õiguste konventsioon ütleb, et lapsele on tähtis üles kasvada perekonnas ja veeta aega nii oma ema kui ka isaga. Seega parim kingitus tüdrukule lastekaitsepäeval on aeg perega. Selleks võib olla perepuhkus spaas, lõbus matk või põnev muuseumikülastus. Loomaarmastajast tüdrukule meeldiks kindlasti külaskäik huskyde, papagoide või taluloomade juurde. Seiklushimulisele ja ronida armastavale tüdrukule on parim kingitus seiklusrada. Samuti meeldib paljudele tüdrukutele väikeste naistena poputus ilusalongis või oskus teha kaunist meiki.

Dorpat Tervise lastepakett pakub tõelise spaakogemuse kuni 12-aastastele pisikestele klientidele. Spaa-elamus sisaldab mullivanni, massaaži või express maniküüri ja soolakambri seanssi multifilmidega.

Õpetlik tüdrukute meigihommik sobib kingituseks kõigile 8-14-aastastele iluhuvilistele neidudele, kes pidevalt ema kosmeetikakotis uudistamas käivad. Koolitus on 100% praktiline, kus osalejatele antakse pintslid kätte ning jumestuskunstniku juhendamisel teevad tüdrukud iseendale kauni päevameigi. Kursus algab näo puhastamisest ning lõpeb õige huulepulga valimisega.

Kingi tüdrukule lastekaitsepäevaks unistusi täitev elamuskingitus!

Lastekaitsepäeva kingitus poisile

Mida kinkida poisile lastekaitsepäevaks? Poisid armastavad aktiivseid tegevusi, milleks võib olla seiklusrajal ronimine, discgolf, aerusurf, virtuaalne seiklus või kajakimatk. Kõigile lastele on tähtis kvaliteetaeg oma perega ning seega on sobivaks kingiks koos perega veekeskuse või põneva muusemi külastus. Samuti on poisile vajalik veeta kahekesi aega oma isaga. Isa-poja kingituseks sobib haarav kardisõit, elevust ja põnevust täis UTV-seiklus või sõit superautoga. Valides pojale kingituseks aktiivse tegevuse, toetad tema tervist ja enesekindlust. Parim kingitus poisile on elamuskingitus koos ühe või mõlema vanemaga.

Parimad kingiideed lastekaitsepäevaks

Lastekaitsepäeva eesmärk on tuletada meelde, et ka lastel on õigused, mida tuleb kaitsta. Lapsele kingituste tegemine ei ole selle päeva kohustuslik osa, kuid kui soovid rõõmu valmistada, siis parim kingitus lapsele on elamus. Elamuskingitus pakub uusi kogemusi, lõbu, on meelelahutuslik ja seikluslik. Koos perega kogetud elamusi mäletab laps ka täiskasvanuna. Lapsed hindavad perekonnana koos veedetud aega. Kodust eemal viibimine on nende jaoks alati seikluslik, olgu selleks siis perepuhkus Saaremaal, purjetamine Pärnu lahel, pere fotosessioon või FATratta retk. Kingi lapsele lastekaitsepäevaks erakordne elamus!


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18