Pakett "Noorele kaunitarile"

0.0 0 tagasisidet

Pakett "Noorele kaunitarile"


Tallinn
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

300,00 €

300,00 €

Kirjeldus

Ilu- ja terviseteenused Decus ilukliinikus

Noored on juba niigi ilusad, kuid paljud neist tahavad enda eest veelgi rohkem hoolt kanda. Paketiga "Noorele kaunitarile" teed selle noore daami jaoks lihtsamaks. Mõni unistab veidi lopsakamatest huultest, teine soovib hoopis laserravi abil aknest või aknearmidest vabaneda. Decus ilukliinikus saab kaunitar kindlasti oma unistused täita.

Mida kingitus sisaldab?
 Kingitus sisaldab 300 € väärtuses Decus ilukliiniku teenuseid. Kingisaajale saadetakse elektrooniline kinkekaart, mille ta saab mugavalt lisada Google või Apple Wallet'isse. Summat on võimalik kasutada mitmes jaos.

Pakett sobib noorele näiteks kooli lõpetamise puhul, aga ka sünnipäevaks ja muudeks tähtpäevadeks.

Decus kliinik on keskendunud esteetilisele meditsiinile ja minimaalselt invasiivsetele protseduuridele. Kliinikus pakutakse üle 40 erineva teenuse, mis aitavad säilitada nooruslikku välimust, taaselustada nahka ja parandada esteetikat.

Decuse lähenemine on alati individuaalne, keskendudes kliendi vajadustele ja soovidele. Raviplaan pannakse paika eelneva konsultatsiooni käigus.
Decus ilukliiniku väärtusteks on kompetents, täpsus ja kõrge kvaliteet. Kliinikus töötavatel raviarstidel on tugev professionaalne taust, mida toetab aastatepikkune meditsiinivaldkonna kogemus. Decuse raviarstid täiendavad end regulaarselt nii Eestis kui ka välismaal, mis võimaldab klientidele pakkuda pidevalt uusimaid ravimeetodeid ja -tehnikaid.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestvus

Kestus sõltub valitud teenusest.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Protseduuridele on lihtne registreeruda läbi kodulehe broneerimissüsteemi. Kodulehelt leiab teenuste kohta ka põhjalikku infot.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Decus ilukliinik

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: