Parvematk Taevaskoja paisjärvel

Uus!
0.0 0 tagasisidet

Parvematk Taevaskoja paisjärvel


Põlva
6-10 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

160,00 €

160,00 €

Kirjeldus

Parvega järvele ürgsete liivakivipaljandite ilu nautima

Taevaskoja paisjärvelt on võimalik näha ligi kahtkümmend liivakivipaljandit, millest kõigini jalgtee ei vii. Parvematkale saab kaasa võtta nii vanaema kui ka sülebeebi. Tee kingitus oma inimestele ja naudi Taevaskoja paisjärve ilu. Parvetada on võimalik alates varakevadest kuni hilissügiseni - jää ja lume tulekuni. Haara võimalusest! Haara kaasa ka fotoaparaat ja piknikukorv!

Mida kingitus sisaldab?
 Kümnekohalist kanuuparve, aere, päästeveste ning juhendamist.

Parvesõit sobib sünnipäeva tähistamiseks või sõpruskonna koosviibimiseks igas vanuses osalejatele. Parvel saab kasvõi pikniku pidada.

KINGITUSEST

Asukoht

Põlva

Riietus

Valige riided vastavalt ilmastikuoludele.

Kestus

2 tundi.

Osalejad

6-10 inimest.

Ilm

Hooaeg algab varakevadest ja lõpeb, kui järvele jääkaas peale tuleb.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Puhka Looduses

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta