Kingitused koolilõpetajale

Koolilõpu kingitus peab olema meeldejääv. Nii meeldejääv kui ka pidu ise. Siit leiad säravad elamused, mida noor ja elurõõmus inimene väärib. Kingitused kooli lõpetajale, koolilapsele või abituriendile ei ole nüüdsest enam probleem. Kingi kooli lõpetajale midagi omapärast!

Äge sõit ralliautoga, põnev DJ koolitus, lõõgastav spaakülastus või huvitav toiduelamus - meie valikus on kõike, mis võiks ühele koolilõpetanule huvi pakkuda!

Vali vaade
Tulemused: 510
Vaadatud 60 - 510

Kingitused koolilõpetajale

Lõpetamise hooaeg on käes ning nii tudengid kui ka gümnaasiumiõpilased tunnevad tõenäoliselt kõiki rõõme ja valusid, mis tavaliselt kaasnevad ühe elupeatüki lõppemise ja teise algamisega. Uute töökohtade, kohustuste ja elukorraldusega kaasneb hulgaliselt põnevaid võimalusi ja uusi kohustusi. Pereliikmed ja sõbrad saavad tähistada oma lõpetaja saavutusi samal ajal, kui nad üritavad valida kingitusi, mis tunnustavad lõpetaja kogemusi ja loodetavasti muudavad järgmised paar aastat pisut hõlpsamaks. Ta on aastaid vaeva näinud, et lõpuks oma tunnistus või diplom kätte saada. Kui olete erilise lõpetanu üle uhke, näidake talle kindlasti, kui kõrgelt hindate talle seda kõike vaeva, kinkides talle täiuslik lõpukingitus. Gümnaasiumi või kõrgkooli lõpetanule sobiva kingituse leidmine võib olla keeruline. Kinkekaardid ja sularaha on standardsed, kuna neid on lihtne osta ja kasutada. Kuid sularaha ei ole alati parim valik. Uuringud näitavad, et kogemused ja elamused muudavad meid õnnelikumaks. Seda silmas pidades võite tähistada seda olulist verstaposti kingitustega, mis aitavad teie lõpetanul hetkes elada. Siin on mõned lõpetajatele mõeldud kingiideed, mis aitavad teie lemmiklõpetanul elada täiel rinnal. Elus on vähe asju, mis on võrreldavad lennukist välja hüppamisega - välja arvatud võib-olla erinevad adrenaliinirohked kogemused. Kui teie koolilõpetaja on seikleja, kelle jaoks pole takistusi, kinkige talle võimas elamus, mis jääb elu lõpuni meelde!

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18