Lastekaitsepäev on 1.juunil! Kingi ainulaadne kingitus!  

Jõulukingid pruudile

Jõulud lähenevad kiiresti ja sa ei tea ikka veel, mida oma kihlatule kinkida? Kas sa ei soovi osta järjekordset rahakotti või parfüümi? Üllata oma kihlatut ja panusta kogemusele, mis aitab tal luua imelisi mälestusi. Kingitus pruudile elamuskingituse näol on viis anda talle kordumatu kogemus, tänu millele saab ta avastada uusi elamusi. Lõõgastumine, linnast väljas käimine või võib-olla koos põgenemistoas lõbutsemine? Vali meilt pruudile ideaalne jõulukink ja näed, et originaalsete kingituste tegemine on lihtne!
Vali vaade
Tulemused: 494
Vaadatud 60 - 494

 Jõulukingitus kihlatule - kingi tõeline lõõgastus

Mõnikord juhtub, et jõulukinkide tegemine pruudile on üsna raske, eriti kui suhe on kestnud mitmeid aastaid. Keegi ei taha osta igavaid, kasutuid kingitusi, mis kiiresti meelest ära lähevad ja kappi unustusse jäävad. Milline kingituse pruudile jõuludeks valida, et teda üllatada? Kui su kallim armastab lõõgastuda, näed teda sageli kodus näomaski kandmas ning tema kosmeetikakollektsioon täieneb pidevalt, tasub mõelda lõõgastava elamuse kinkimise peale. Näomassaaž või iluhooldus on midagi, mis on heaks kingiideeks enda eest hoolitsevale kihlatule. Lisaks tasub ka kehamassaaži kaaluda ja valida meie rikkalikust pakkumisest just talle ideaalne variant. Seljamassaaž, või äkki kogu keha massaaž? Võimalusi on palju. Sõltumata sellest, millise neist valid, pea meeles, et pruudi jõulukink peaks olema kohandatud tema eelistustele. Tee ainulaadne kingitus ja näita oma kallimale, et mõtled tema soovidele!

 Parimad jõulukingiideed pruudile

Millised jõulukingid pruudile kindlasti meeldiksid? Romantiline õhtusöök elegantses restoranis on kingitus, mida sinu kallim kindlasti hindab. Selline ühine väljaskäimine on suurepärane võimalus kogeda meeliköitvat kulinaarset seiklust. Tutvusta oma armsamale tundmatuid maitseid või viige ta hoopis restorani, kus ta saab nautida oma lemmiktoite. Õhtusöök on täiuslik viis sügavate teemade saatel, üksteisele veelgi lähedasemaks saamiseks ja muretult koosolemise nautimiseks. Kulinaarne elamus sobib kui valatult kihlatu jõulukingiks. Vali üks pakutavatest valikutest ja kingi oma kallimale mõni romantiline hetk. Jõulukingitused pruudile ootavad sind!

 Jõulukingitus pruudile –näita oma tõelisi emotsioone!

Kui su kallimale meeldib meelelahutus, siis tasub valida kingitus, mis paneb ta kogema tõelisi emotsioone! Ühine põgenemistoa külastus on laitmatu jõulukink su kihlatule, mis jätab teile mõlemale palju positiivseid muljeid. Kas lahendate mõistatuse enne, kui määratud aeg otsa saab? Osalege koos ja lahendage ootamatuid pöördeid täis juhtum. Tõelisele adrenaliinifännile on jõuludeks suurepärane kingitus ka seiklus lasketiirus, langevarjuhüpe või elamused vees! Ja need on vaid mõned valikud, mida pruudile jõuludeks kinkida. Vaata, milliseid elamust saad oma kihlatule jõuludeks osta, et teda üllatada. Jõulukingitus pruudile on hea võimalus näidata talle, et hoolid ta vajadustest ja seeläbi näidata oma armastust.

Häid jõule!


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18