Valikuga kinkekaart

Luksuslik šokolaadi kehahoolitsus

Luksuslik šokolaadi kehahoolitsus


Tallinn
1 In.

79 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
79 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Ütle ometi hüvasti stressile ja tervita harmooniat šokolaadist!

Kakaoubadest saadud šokolaadil on oluline toime naha ilule. Igihaljas troopiline kakaopuu kasvab Amazonase ja Orinoko jõgede ülemjooksul ning tema ladinakeelne nimetus Theobroma tähendab “jumalate vilju”. Kakaopuu ubadest saadud kakaopuudri mähis aitab parandada kehasiluetti. Teaduslikud uuringud tõestavad kakao stimuleerivat mõju endorfiinidele, s.o. õnnehormoonide moodustumisele, luues kõrgendatud meeleolu ja samas toimides efektiivselt rasvapõletusprotsessile. Šokolaadimähis sisaldab kakaoubadest saadud kofeiini ja polüfenooli, mis parandab kehakuju, toidab, niisutab ja toniseerib nahka. Deluxe šokolaadiprotseduur kingib organismile kõik šokolaadi füsioloogilised ja emotsionaalsed raviomadused ilma ühegi liigse kalorita!

Mida kingitus sisaldab? 90 minutilist šokolaadi kehahoolitsust. Šokolaaditeraapia parandab keha siluetti, stimuleerib endorfiinide tootmist, luues kõrgendatud meeleolu ja toimides efektiivselt rasvapõletusprotsessile. Protseduuril on kolmekordne nahka niisutav toime.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund ja 30 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta