Luksuslik šokolaadi kehahoolitsus

0.0 2 tagasisidet

Luksuslik šokolaadi kehahoolitsus


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

79,00 €

79,00 €

Kirjeldus

Ütle ometi hüvasti stressile ja tervita harmooniat šokolaadist!

Kakaoubadest saadud šokolaadil on oluline toime naha ilule. Igihaljas troopiline kakaopuu kasvab Amazonase ja Orinoko jõgede ülemjooksul ning tema ladinakeelne nimetus Theobroma tähendab “jumalate vilju”. Kakaopuu ubadest saadud kakaopuudri mähis aitab parandada kehasiluetti. Teaduslikud uuringud tõestavad kakao stimuleerivat mõju endorfiinidele, s.o. õnnehormoonide moodustumisele, luues kõrgendatud meeleolu ja samas toimides efektiivselt rasvapõletusprotsessile. Šokolaadimähis sisaldab kakaoubadest saadud kofeiini ja polüfenooli, mis parandab kehakuju, toidab, niisutab ja toniseerib nahka. Deluxe šokolaadiprotseduur kingib organismile kõik šokolaadi füsioloogilised ja emotsionaalsed raviomadused ilma ühegi liigse kalorita!

Mida kingitus sisaldab? 90 minutilist šokolaadi kehahoolitsust. Šokolaaditeraapia parandab keha siluetti, stimuleerib endorfiinide tootmist, luues kõrgendatud meeleolu ja toimides efektiivselt rasvapõletusprotsessile. Protseduuril on kolmekordne nahka niisutav toime.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund ja 30 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Kreutzwald

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 2 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta