Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

655 9165 (E-R 9-17.30)

Hiina traditsiooniline loodusteraapia

(7)
Asukoht
Tallinn
Osalejad
1
Hooaeg
Aastaringselt
Kehtiv
12 kuud

45 €

Osta

Õige puudutus võib teha imesid!

Bai Lan Hiina massaažisalongis töötavad massöörid, kes on sündinud, elanud ja õppinud Hiinas, sealse iidse kultuuri vaimus. Just seetõttu pakub Bai Lan Teile ehtsat Hiina massaaži.

See on täiesti ainulaadne ja personaalne teenus, kus Hiina massöör lähtub just Sinu keha vajadustest ja koostab vastavalt sellele raviseansi plaani. Selle seansi käigus kasutab massöör kõiki Hiina traditsioonilise loodusteraapia võtteid ja massaažitehnikaid.

Mida kingitus sisaldab? Tui Na massaaž, punktmassaaž, pea- ja jalamassaaž, kuputeraapia, Gua Sha, Moksa, kõike just nii palju, nagu Sulle antud hetkel vaja on. See on kompleksne teraapia, mis annab väga häid tulemusi, kuna lähenetakse igale inimesele isiklikult ja kasutatakse loodusteraapiaid väga loominguliselt.
See teenus sisaldab ka konsultatsiooni (tõlgi vahendusel).

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Enne Hiina loodusteraapiat soovitame võtta tutvumiseks vähemalt ühe seansi Hiina Tuina massaaži, mille käigus Hiina terapeut saab tutvuda Teie keha seisukorraga ja ühtlasi anda ka nõu kas ja millist teraapiavormi vajate. Ühtlasi palume eelnevalt tutvuda kindlasti ka Hiina loodusteraapia ( Kuputeraapia, Gia Sha, Moksa) kirjeldustega meie kodulehel. Hiina Loodusteraapia on väga tugev ja sügavalt raviva toimega ja ei pruugi seetõttu kõigile sobida.

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 

Teenusepakkuja

Bai Lan - Loomulik tee tervise juurde

Kõik teenused

Kliendid on öelnud (6)

1 2

Siiri

Tere! Hiina iidne loodusteraapia ei ole mingi "pai", aga mõju on tunda ja tulemuslik! Hetkel veel kuppude panemisest "laus-lepatriinu" :-D Aga eks nii oli ka kingivalikus kirjas ja sinna ma ekstreemsusi otsima ka läksin! Väga lahe, et te kingivalik on kirju! Enamik vist soovivad pigem lilli nuusutada, aga hea kui on sekka ka krehvtisemat kraami. Kohtumiseni teine kordki! Häppi klient :-)

Mariliis

Hiina ravimasaaž oli korralik ja salong ilus.

Marge

Väga meeldiv teenindus ja õhkkond. Lisaks massaažiteenusele anti nõu, kuidas ise on võimalik oma terviseprobleemidega tegeleda (mida ja kuidas masseerida).

Katrin

Tegelikult üks parimaid kingitusi mida saanud olen! Väga mõnus kogemus, lisaks võimalus kasutada kingitust aasta jooksul just mulle sobival ajal. Usun, et hakkan nüüd ka ise selliseid kinke tegema :)

Marili

Olin eelnevalt lugenud, mida tähendab Hiina traditsiooniline loodusteraapia ja teadsin, et seal on ühendatud massaaž erinevate võtetega, kuid ei teadud, et need kokku võiksid anda nii võimsa kogemuse ja tunde, nagu mina sain! Loomulikult ei olnud see vaid mõnus silitav massaaž (mida vahepeal küll oli), vaid pigem natukene närve kõditav ja teatud kohtadest isegi valus. Kuid tulemus on SUPER! Ja massöörile annan maksimum punktid ning salongile endale ka! Aitäh! :)

Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid

Soovitame vaadata ka: