Hiina traditsiooniline loodusteraapia

1 2 3 4 5 (9)
Tallinn
1 In.

45 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Õige puudutus võib teha imesid!

Bai Lan Hiina massaažisalongis töötavad massöörid, kes on sündinud, elanud ja õppinud Hiinas, sealse iidse kultuuri vaimus. Just seetõttu pakub Bai Lan Teile ehtsat Hiina massaaži.

See on täiesti ainulaadne ja personaalne teenus, kus Hiina massöör lähtub just Sinu keha vajadustest ja koostab vastavalt sellele raviseansi plaani. Selle seansi käigus kasutab massöör kõiki Hiina traditsioonilise loodusteraapia võtteid ja massaažitehnikaid. 

Mida kingitus sisaldab? Tui Na massaaž, punktmassaaž, pea- ja jalamassaaž, kuputeraapia, Gua Sha, Moksa, kõike just nii palju, nagu Sulle antud hetkel vaja on. See on kompleksne teraapia, mis annab väga häid tulemusi, kuna lähenetakse igale inimesele isiklikult ja kasutatakse loodusteraapiaid väga loominguliselt.
See teenus sisaldab ka konsultatsiooni (tõlgi vahendusel).

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Enne Hiina loodusteraapiat soovitame võtta tutvumiseks vähemalt ühe seansi Hiina Tuina massaaži, mille käigus Hiina terapeut saab tutvuda Teie keha seisukorraga ja ühtlasi anda ka nõu kas ja millist teraapiavormi vajate. Ühtlasi palume eelnevalt tutvuda kindlasti ka Hiina loodusteraapia ( Kuputeraapia, Gia Sha, Moksa) kirjeldustega meie kodulehel. Hiina Loodusteraapia on väga tugev ja sügavalt raviva toimega ja ei pruugi seetõttu kõigile sobida.Kliendid on öelnud (8)

Helga

Sümpaatne vastuvõtt, kellaaegadest peeti kinni, teenus sobis väga hästi. Soovitan kõigile abivajajatele.

Tiina

Väga hea ja proffessionaalne teenus ja teenindus.

Siiri

Tere! Hiina iidne loodusteraapia ei ole mingi "pai", aga mõju on tunda ja tulemuslik! Hetkel veel kuppude panemisest "laus-lepatriinu" :-D Aga eks nii oli ka kingivalikus kirjas ja sinna ma ekstreemsusi otsima ka läksin! Väga lahe, et te kingivalik on kirju! Enamik vist soovivad pigem lilli nuusutada, aga hea kui on sekka ka krehvtisemat kraami. Kohtumiseni teine kordki! Häppi klient :-)

Mariliis

Hiina ravimasaaž oli korralik ja salong ilus.

Marge

Väga meeldiv teenindus ja õhkkond. Lisaks massaažiteenusele anti nõu, kuidas ise on võimalik oma terviseprobleemidega tegeleda (mida ja kuidas masseerida).

1 2
Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta