Lastekaitsepäev on 1.juunil! Kingi ainulaadne kingitus!  

Beautiful Me rullmassaaži 10x kaart

5.0 2 tagasisidet

Beautiful Me rullmassaaži 10x kaart


Tallinn, Rakvere , Pärnu, Kuressaare, Tartu, Võru
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

199,00 €

199,00 €

Kirjeldus

Rullmassaaž parandab ja hoiab tervist

Beautiful Me kehasalongid on Eesti populaarseimad professionaalset rullmassaaži teenust pakkuvad salongid. Kümned tuhanded positiivsed kliendid on selle kindlaks tõestuseks.

Hubasesse ja privaatsesse salongi sisenedes tunnete, nagu oleksite külla läinud oma vanale sõbrale, kes teid naeratades vastu võtab. Teile antakse selga sobilikud treeningriided ning pudel mineraalidega vett ja suunatakse mõnusale rullmassaaži protseduurile, kus teid juhendatakse digitaalselt kogu protseduuri vältel.

Rullmassaaž on tõestatud toimega protseduur, mis tõstab keha immuunsust, taastab organismi ja lihaseid, viib kehast välja sinna seisma jäänud jääkained ning vähendab kõige sellega keha ümbermõõte. Rullmassaaž aitab hoida keha terve ja puhtana. Muutusi tunnevad ka need, kellel otseselt millegi üle kurta ei ole. Toimet on tunda juba pärast esimest korda!

Vaata rohkem infot kingituse kohta meie blogist!

Mida kingitus sisaldab? Kümme kindla toimega 56-minutilist rullmassaaži protseduuri. Pärast kümmet korda on näha tulemused ka numbrites ning sellega on läbitud rullmassaaži soovituslik kuur tervise parandamiseks ja hoidmiseks.

Aktiivse kuuri (10 korra) ajal tehakse protseduure 3-4 korda nädalas.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn, Rakvere , Pärnu, Kuressaare, Tartu, Võru

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestvus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Enne massaaži ja massaaži aeg tuleb juua palju vett, sest massaaž aktiveerib vedeliku liikumise ning keha vajab koheselt vett juurde.5.0 2 tagasisidet

Kliendid on öelnud

Heidi

Soovitan kõigile - väga hea tund iseendale ja mõnus protseduur kogu kehale. Soovitan!