Kingitused pulmadeks

Mida kinkida pruudile ja peigmehele? Kas tasub teha üks ühine kingitus või kaks eraldi? Siit leiad romantilised ja meeldejäävad pulmakingitused, mis ei jäta külmaks ühtegi vastabiellunud noopaari.

Meie valikust leiad maitseelamused, SPA paketid, põgenemistoad, massažid ja palju muud.

Vali vaade
Tulemused: 275
Vaadatud 60 - 275

Kingitused pulmadeks

Pulmad on õnneliku paari elus üks ilusamaid ja erilisemaid hetki, nii on oluline, et leiad täiusliku kingituse, et neid õnnitleda. Meie pulmakinkide valikuga jätate hüvasti traditsiooniliste ja igavate kingitustega ja võtate selle asemel omaks elamuskingitused, mis on seotud igavesti kestvate mälestuste loomisega ja tuletavad neile meelde seda olulist verstaposti nende elus. Pole paremat pulmakingituse ideed, kui nad saaksid koos nautida, nagu romantiline ja põnev toiduelamus mõnes imeheas restoranis. Kui otsite pulmakingituse ideid, mis on sama erilised kui pulmapäev ise, oleme saanud rea tõeliselt ainulaadseid kogemusi. Miks mitte saata vastabiellunud päikeseloojangul või keskpäeval purjekruiisile. Nad hüppavad pardale ja lõõgastuvad luksuslikul jahil, rännates rahulikes vetes, nautides suurepärast vaadet linnale ja sisemaale koos klaasitäie šampusega. See kogemus on isegi ideaalne, kui otsite kingitusi pulma-aastapäeva tähistamiseks. Pulmakingituste, mis neile meeldiksid ja mida nad tegelikult tahavad, leidmine ei pea meie kogemuste mitmekesisuse tõttu raske olema. Näiteks võite neile kinkida veinikoolituse kahele inimesele - see on ideaalne kingitus abielupaarile, kes soovib pidustustega jätkata! Selle interaktiivse praktilise kogemuse abil saavad nad ka teadmisi juurde. Nad tunnevad end selle lõpuks tõelise veinitundjana! Meie pulmakingituste valikuga tagame, et leiate igale paarile ideaalse kogemuse, mis aitab luua igavesti kestvaid mälestusi ja muudab nende erilise päeva veelgi erilisemaks.

Pulmakingi ideed

Sind on kutsutud pulma ning oled otsimas pruutpaarile kingitust, mis jääks neile seda imelist päeva meenutama? Siis oled õiges kohas! Parim pulmakingi idee on elamus, sest just elamused on need, mis ei unune ning nendega saab luua mälestusi, mis kestavad. 
Ideid pulmakingituseks on meil igale maitsele. Alates puhkustest Eesti mõisates ning hotellides kuni pööraste langevarjuhüpeteni. Sina vaid ava pulmakinkide kategooria ja leia abielluvale paarile just neid iseloomustav kingitus. Lisainspiratsiooni võid leia ka meie elamused kahele kategooriast.

Kingitused pruudile ja peigmehele

Kingituse valimine pruudile ja peigmehele teeb lihtsamaks, kui mõtled, kuidas meeldib värsketele abikaasadele ühiselt aega veeta. Kui tegu on inimestega, kes armastavad looduses viibida, siis suurepärane idee on kinkida neile ratsutamine hobustel või laskumine Türisalu pangalt. Aga pruutpaarile, kes ei ütle ära uutest teadmistest, kingi näiteks veinide degusteerimine või golfikursus. Pruut ja peigmees, kellel ei ole väga palju ühiseid hobisid soovitame mõnda puhkusepaketti, kas mõnusas spaahotellis, klaasist elamusmajutuses või luksuslikus mõisas. 
Loomulikult valides kingitust pruudile ja peigmehele pea silmas oma eelarvet. Kingitus ei pea olema kallis, et sellest rõõmu tunda ning luua eluks ajaks kordumatuid mälestusi. Vahva elamus on trühvlite valmistamise õpituba, kus kaasad saavad koos uusi teadmisi ning ühtlasi ka suu magusaks. Kindlasti jagub jutte õpitoast pikemaks ajaks!

Unikaalsed kingitused pruutpaarile, kellel on kõik olemas

Pruutpaarile, kellel on kõik juba olemas, on seda õiget kingitust raske leida. Ära vali poest asja, mis võib nurka tolmu koguma jääda, vaid vali midagi, mis loob mälestusi kogu eluks. Pruutpaarile, kellel on kõik juba olemas sobib väga hästi loominguline pulmakingitus.
Meie pulmakinkide valik on lai, seega on kindel, et leiad sobiva elamuse. Võime garanteerida, et sinu välja valitud unikaalne pulmakingitus toob tähtsal päeval pruudile ja peigmehele sära silmadesse ning rõõmuhetki, kui nad kinkekaarti kasutama hakkavad.

Originaalsed pulmakingid

Pea meeles, et kõige tähendusrikkamad pulmakingitused on sageli need, mis peegeldavad pruutpaari isiksusi. Mõtle läbi, mis on nende hobid ja kired, mida nad kalliks peavad ning vali kingitus, mis sobib neile kõige paremini. Läbimõeldus aitab sinu kingituse muuta tõeliselt originaalseks ja meeldejäävaks.

Siin on sulle mõningad originaalsed pulmakingid:
1. Elamusõhtusöök. Kingi pruutpaarile hariv õhtusöök pilkases pimeduses, mis annab äsja abiellunutele võimaluse saada aimu, milline on pimeda inimesese elu. Nalja ja naeru saab meie kõige populaarsemal Sita teeninduse õhtusöögil, kus klient ei ole kuningas ning kogu õhtu kulgeb teenindajate suva järgi. Sära ja illusioone pakub Maagiline õhtusöök Tallinna Teletornis. See on õhtu täis mustkunsti ning suurepäraseid maitseelamusi.
Iga õhtusöök pakub pruutpaarile omamoodi elamusi ning võime garanteerida, et selline pulmakingitus on originaalne ja jääb meelde pikaks ajaks.
2. Puhkus spaahotellis. Mis saaks olla parim pulmakingitus kui lõõgastav puhkus ja aeg teineteisele. Eesti spaad on tuntud oma kvaliteedi poolest nii Eestis kui ka kaugemalgi, seega on öö spaahotellis garanteeritult suurepärane pulmakingitus. Üllata pruutpaari ööga populaarses Viimsi SPAs, Grand Rose SPA Hotellis või maagilises Lossispaas Wagenküll.
3. Originaalne pulmakingitus on kindlasti üks mõnus massaaž. Meie valikust leiad lõõgastavaid duaalmassaaže, mis aitavad vabaneda pingetest ning unustada argimured.


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18