Jõulukingid 13-aastastele

Enamike laste lemmikajaks on jõulud, mil saab lumes mängida, lumememme ehitada, kelgutada ning oodata jõuluõhtut, mille tulek aina venib ja venib. Et hetki veel erakordsemaks muuta, otsime igal aastal erilisi kingitusi nii väikestele kui suurtele lastele. Milline jõulukink on parim 13-aastasele? Kui sul ei ole ideesid, siis soovitame vaadata meie pakkumisi. Nende hulgast leiab kindlasti midagi huvitavat. Peretegevused, mis on seotud spordi, teaduse, muusika või autodega on kindla peale minek ja suurepärane idee igale 13-aastasele poisile või tüdrukule.
Vali vaade
Tulemused: 94
Vaadatud 60 - 94

 Parimad jõulukingid 13-aastasele

Jõulukingituse valik 13-aastasele ei ole lihtne. Mis võiks teda huvitada? Milline tegevus pakub talle huvi? Suurepäraseks jõulukingituseks kõikidele 13- ja 14-aastastele on erinevad tegevused vees või vee peal. Kui su õde või vend oskab ujuda või meeldib talle lihtsalt vees hullata, siis sobib selline kingitus ideaalselt. Meie pakkumiste hulgast leiab algajate sukeldumiskoolituse, süstasõidu, flyboardinud, jõematkad ja palju muud. Tänu sellele on neil võimalik avastada veealust maailma, näha ilusaid veekogusid või lennelda linnuna vee kohal. Kõik need elamuskingid annavad uusi kogemusi ja aitavad avastada uusi hobisid või kirge tegevuste vastu, millest enne aimugi ei olnud. Sellised jõulukingid sobivad neile 13-aastasele poistele või tüdrukutele, kellele meeldib füüsiline tegevus ja kes on innukad õppima uusi asju. Kui otsite erilist kingitust, valige elamuskingitus! 13-aastase jõulukingid ei pea olema igavad ja igal aastal korduvad, vaid pakkuma lõbu ja rahulolu.

Jõulukingitus 13-aastasele - kingi kordumatu elamus!

Millised jõulukingitused 13-aastasele veel sobivad? Mida tasuks veel 13-aastasele jõulukingiks valida? Motohuvilistele ja autosõpradele on meil pakkuda midagi väga erilist - sõit superautoga. Kes ei tahaks sõita selliste legendaarsete autode nagu Ferrari või Lamborghini? Kuigi 13-aastane ei saa auto roolis istuda, saab ta kaassõitjana nautida uskumatut kiirendust, sõidukiirust, järske pöördeid ja adrenaliini. Professionaalne juht näitab, miks nii paljud neid autosid armastavad ning pakub oma sõiduga unustamatu kogemuse. Kui otsid lahedat ideed oma 13-aastasele, siis see on kindlasti üks nendest. Teiseks suurepäraseks ideeks on seikluspargi kinkekaart. Kui su teismelisele meeldib aktiivselt aega veeta ja ta ei karda uusi väljakutseid ega kõrgust, on see kingitus temale. Tänu erinevate raskusastmetega radadele, ei tunne seiklusrajal keegi igavust. Tee oma 13-aastasele tüdrukule või poisile ainulaadne kingitus ja vaata, kui vähe on vaja, et laps naeratama panna.

 Jõulukingid 13-aastasele tüdrukule ja 13-aastasele poisile

Mida kinkida 13-aastasele? Sageli tunneme enim rõõmu elamustest, milles osaleme koos oma lähedastega. Pere või sõprade seltskonnas on kõike lõbusam kogeda. Seetõttu pakume välja 13-aastasele jõulukingiks põgenemistoa kinkekaardid. Leia just oma lapsele sobiv seiklus, mille käigus tuleb võtta kartmatute seiklejate või tõe poole pürgivate väsimatute detektiivide roll. Kõlab intrigeerivalt? Mõistatuse lahendamiseks peab olema nutikas, loominguline ja läbinägelik. Lahenduse võtmeks on omavaheline koostöö, sest piiratud aja tõttu on üksinda seda äärmiselt raske teha. Põgenemistoad on toredaks meelelahutuseks nii sõpruskonnale kui ka kogu perele, mistõttu sobivad suurepäraselt jõulukingiks nii 13-aastasele poisile kui ka 13-aastasele tüdrukule.

 Originaalsed ja universaalsed jõulukingid 13-aastasele poisile ja tüdrukule

Lahedate jõulukinkide leidmine ei ole kerge. Sageli võtab õige kingituse otsimine ja väljavalimine tunde. Miks mitte kinkida 13-aastasele kinkekaart degusteerimisele. Maitseelamus kohvikus, šokolaadi degusteerimine, trühvlite valmistamine ja nende maitsmine. Tavaliselt sobib kõik magus ja šokolaadine ka 13-aastastele. Šokolaadis on palju tervislikke omadusi. See vähendab insuldi ja südamehaiguste riski, annab meie kehale vajalikke mineraale ja alandab kolesterooli. Aga kõige paremaks omaduseks on maitse, mis võib parandada tuju isegi halvimal päeval. Ja millal siis teismelise tuju kunagi hea oleks olnud?


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18