Valikuga kinkekaart

Õhtusöök restoran Emmeline & Otto unikaalses atmosfääris

Õhtusöök restoran Emmeline & Otto unikaalses atmosfääris


Tallinn
2 In.

49 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
49 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Kui te otsite mitte ainult head toitu, vaid midagi šikki keset ajaloolist õhustikku, siis on Emmeline & Otto ideaalne paik nautimaks õhtusööki

See näpuotsatäis kaneeli, mis sütitas kire kokakunsti vastu, on õhus ka praegu. Soovime, et tajuksite oma maitsemeeltega peakoka kirglikkust toidutegemise suhtes ning et see paneks ka teid roogi süües muutma oma suhtumist toitu. Emmeline & Otto kätkeb endas nii jõulisust ja hoogsust kui ka naiselikku pehmust, elegantsi ja loovust. Siin armastatakse head Eesti toitu ning iga külaline saab taldrikul nautida pisut nii ajalugu, traditsioone ning samas ka Eesti aastaaegade ilusaid värve ning variatsioone. Toit on värske, puhta ja lihtsa maitsega ning kindel on see, et igaühele leidub midagi maitsvat.

Mida kingitus sisaldab? 3 käiguline erimenüü kahele unikaalse atmosfääriga von Stackelberg Hotel Tallinna restoranis.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.Teised valikud

Järele proovitud!

Ida

Restoran, kus saab veeta väga muinasjutulise ja romantilise õhtu.
Lisaks on söök äärmiselt maitsev ja teenindus viisakas ning kiire. Kui oleks midagi saanud muuta, siis võib-olla portsjoni suurusi - kõik käigud olid nii maitsvad, et oleks võinud end kasvõi lõhki süüa!

 

Miks seda elamust kogeda?


  • Äärmiselt armas ja hea atmosfääriga restoran
  • Maitsev kolmekäiguline õhtusöök
  • Tekkis tunne, et sul on piisavalt privaatsust (keegi koguaeg ei jälginud ega midagi)


Kliendid on öelnud (9)

Kommentaare(9)
1 2 3 4 5
Kadi

3-käiguline õhtusöök Emmeline & Ottos oli väga mõnus. Igati soovitan. Õhkkond on hubane ning menüü väga maitsev.

Rain Rohtla

Asukoha iseloomustuseks võib öelda, et on tõesti kena ja omanäoline nurgake, olgugi, et tiheda liiklusega piirkonnas, on see linnakärast eraldatud ja õuealal istuks nagu vanajumala enda selja taga. Millegagi pole üle pakutud ega välise säraga liiale mindud. Üks mõnus paik, kinnistamaks Tallinna ainulaadset olustikku ja inimsõbralikku linnakeskkonda. Toit oli samuti maitsev ja arvestades, et kõht harva erilise menüüga kokku puutub, ei ehmatanud see teda ära. Teenindus jättis igati meeldiva ja professionaalse mulje. Suur tänu hotellirahvale ja kingitus.ee-le.

Johanna

Nii-nii väga kiidan! :) Kolmekäigulise õhtusöögi peategelane oli kindlalt part, aga ega eelroog ja magustoit vähem tähtsad olnud. Teenindus oli väga viisakas, mitte küll kõige kiirem, aga sellegipoolest meeldiv. Mulle sobiski selline teenindus, mille kõrvalt saime klientidena hingeruumi ka. Pisikese koha kohta oli restoranisaal üpriski avar ja üleüldine atmosfäär oli hubane. Kui millegi üle nuriseks, siis ehk selle, et portsjonid olid liiga väiksed! :)

Marika

Meie ühine õhtusöök selles restoranis oli väga tore. Huvitav interjöör, meeldiv teenindus, maitsev toit. Pärast imetlesime veel sisehoovi ja kogu kompleksi suurepärast väljanägemist. Oli üllatuseks, et kogu kompleks on nii suur ja veel selline sisehoov.

Elo

Tänu kingitusele külastasime renoveeritud veinibaari, kuhu poleks iial sattunud.

1 2
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta