Lisaallahindlus -10% valitud elamustele koodiga ESMASPÄEV10

Kingitus esimeseks pulma-aastapäevaks

Esimene pulma-aastapäev on eriline hetk, mis väärib unustamatut tähelepanu. Olenemata sellest, kas otsid kingitust oma abikaasale või lähedasele paarile, oleme kokku pannud valiku kingitusi, mis tugevdavad paari armastust ja võimaldavad koos luua unustamatuid hetki. Esimeseks pulma-aastapäevaks sobib ideaalselt romantiline ja meeldejääv kingitus, mis tähistab abielu kordumatut verstaposti. Kinkida võib hõrgu õhtusöögi restoranis, lõõgastava spaapäeva või unustamatu nädalavahetuse mõnes romantilises puhkepaigas. Need kingitused pakuvad mitte ainult naudingut, vaid aitavad tähistada armastust ja pühendumust ning loovad uusi ühiseid mälestusi. Elamuskingituste hulgast leiab sobiva kingituse igale paarile!
Vali vaade
Tulemused: 295
Vaadatud 60 - 295

Mida kinkida esimeseks pulma-aastapäevaks?

Mida kinkida paarile nende esimesel pulma-aastapäeval? Armastust ja soojust annavad kõige paremini edasi ühised hetked, mis jäävad igavesti südamesse. Mõnus päev spaakeskuses laseb unustada igapäevased kohustused ja nautida aega vaid kahekesi. Ujumine basseinis, lõõgastus mullivannis ja saunades - mis võiks veel parem olla? Võib-olla ainult see, kui lisada juurde meelepärane spaaprotseduur? Duaalmassaaž ehk paarimassaaž on kahele inimesele kahe terapeudi poolt ühel ajal tehtav massaaž, mis annab suurepärase võimaluse kogeda üheskoos midagi erilist ja unustamatut. Professionaalsed massöörid, lõõgastav massaaž ja kalleim inimene nautimas sama kogemust - see on parim kingitus esimeseks pulma-aastapäevaks! Koosveedetud kvaliteetaeg muudab paarivahelise sideme veelgi tugevamaks. Muuda 1. pulma-aastapäeva kingitus unustamatuks elamuseks!

Esimene pulma-aastapäev - huvitavad kingiideed

Kätte on jõudnud esimene pulma-aastapäev. Terve aasta on möödunud kaunist pulmapäevast ja tahaks seda päeva eriliselt tähistada. Oleme kokku kogunud huvitavad kingiideed 1. pulma-aastapäevaks, mille hulgast leiab sobiva igale paarile. Mugavustsoonist välja astumine ning kahekesi koos tavapärasest erineva nautimine tugevdab armastust ja loob uusi ühiseid mälestusi.

Romantiline lend kuumaõhupalliga pakub suurejoonelisi vaateid kaunile Eesti maastikule. Ekskursioon ja degustatsioon õlletehases või kokkamiskursus annab võimaluse kogeda ja õppida midagi täiesti uut. Seiklusi leiab paar seikluspargist, räätsa- või hobumatkalt, kardi või enduro mootorrattaga sõitmisest. Veearmastajad saavad koos seigelda kanuu, SUP laua või kaatriga, õppida lohega surfamist, teha purjeka või jahiga reisi ühele Eesti kaunitest saartest. Tantsukursus võib olla suuremaks väljakutseks paari meespoolele, aga samas kasvatab koos tantsimine paarivahelist intiimsust ja annab tantsuoskuse kogu eluks.

Ettearvamatud, seiklusrikkad ja tavapärasest erinevad 1. pulma-aastapäeva kingitused jäävad meenutama esimest abielu aastat, millele hiljem heldinult ja nostalgiaga tagasi vaadata.

Milline kingitus osta esimeseks pulma-aastapäevaks?

Milline on parim kingitus paarile, kes tähistavad oma esimest pulma-aastapäeva? Parimaks kingituseks on võimalus kahekesi tavapärasest erinevas keskkonnas aega veeta. Selleks võib olla romantiline õhtusöök kaunis restoranis nautides hõrgutavaid maitseid ja intiimset atmosfääri või ööbimine kodust eemal kaunis ja romantilises kohas. Valikus on nii spaapuhkus Saaremaal, ööbimine Eesti kaunis mõisas või lossis, glämping, öö tuulikus, tünnikämpingus või puulatvus, vallatu puhkus “50 halli varjundi” teemal kui ka privaatne luksuslik puhkus Hiiumaal. Kõik need paigad annavad võimaluse nautida teineteise seltskonda ja kvaliteetaega igapäevaelu kiiruseta. Unikaalsed romantilised elamused muudavad 1. pulma-aastapäeva unustamatuks ja kinnitavad armastust üksteise vastu!

Ekstreemsed kingitused 1. pulma-aastapäevaks

Huvitavad kingitused pulma-aastapäevaks ei ole ainult maitsvad õhtusöögid, romantiline öö hotellis või lõõgastavad massaažid. Pulma-aastapäeva kingitusena tasub kaaluda ka ekstreemseid kingitusi, mis pakuvad adrenaliini ja põnevust. Langevarjuhüpe on võimalus teostada oma unistusi ja kahekesi koos hirme ületada! Kingi esimeseks pulma-aastapäevaks kingitus, mis laseb abielupaaril kompida oma võimete piire ja kogeda, kui palju rõõmu pakub vabalangemine. Aastapäeva kingitused võiksid üllatada ja anda saajatele võimaluse koos kogeda seiklusi ja teostada unistusi. Selline kingitus pakub kordumatut elamust ja mälestuse kogu eluks. Hüppel salvestatud video laseb meenutada iga hetke ning seda tulevikus oma laste või lastelastega jagada. Tähista esimest pulma-aastapäeva ekstreemselt!

1. pulma-aastapäev: sitsi-, marli- või vatipulm

Mitmetes maades on esimene pulma-aastapäev “paberpulm”, kus paber sümboliseerib habrast, kuid kasvavat suhet, mis ajapikku muutub tugevamaks ja vastupidavamaks. Head kingitused paberpulmadeks on fotoraamat, digijoonistus paarist, ajakirja tellimus, joonistamise või kalligraafia kursus. Eestis on “paberpulm” 2. pulma-aastapäev.

Esimene pulma-aastapäev on “vatipulm” ehk “sitsipulm” ehk “marlipulm”. Pulmad, mesinädalad ja armumine on möödas, argipäev on pannud muutma elustiili ja harjumusi. Suure tõenäosusega on esimene kriis läbitud, aga abielu on ikka veel toorevõitu kui puuvillavatt ja habras kui marli.

Milline kingitus valida paarile, kes tähistab vatipulma? Selleks võiks olla midagi pehmet kui vatt: ööbimine mõnusas hotellis pehmete linade vahel, samblakunsti töötuba või hoopis kaunite vaadetega romantiline purjeretk luksusjahiga pehmetel vahustel lainetel. “Sitsipulm” annab ideaalse võimaluse õppimaks kasutama tekstiili ja looma sellest midagi unikaalset.

“Isikupärane Rõivadisain” pakub võimalust ühendada kunst ja mood ning valmistada omaenda disainirõivas. Kogenud juhendaja abiga valmib Musta Molberti ruumides ainulaadne T-särk, mis jääb suveniirina meenutama esimest pulma-aastapäeva.

ALLA PRIMA kunstikooli siidimaali kursusel õpitakse tundma erinevaid siidivärvi käsitlemise viise ja tehnikaid, kasutatakse sulatustehnikat, maalitakse märjalt märga, kasutatakse erinevaid kontuure, õpitakse kraklee tehnikat ja nn.tilgatehnikat, sidumistehnikat. Maalitud teosed saab endale, mis jäävad ideaalseteks esimese pulma-aastapäeva meeneteks.


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18