Lastekaitsepäev on 1.juunil! Kingi ainulaadne kingitus!  

Jõulukingid 10-aastastele

Jõulud on aeg, mille veedame pereringis, ajame juttu, meenutame vanu aegu. Kingitused, mis ei ole küll jõuluõhtu peamine põhjus, on ühise koosolemise tähtis osa. Kingituste jagamine on põnev hetk, mil saame täita meie lähedaste, aga eriti just kõige pisemate unistusi. Lapsed on need, kes pühi kõige rohkem ootavad ja oskavad nautida rõõmu, mida need kaasa toovad. Millist jõulukinki valida 10-aastasele lapsele? Võimalusi on palju. Kardisõit, põgenemistuba, kinokülastus, sportlikud tegevused värskes õhus. Leia ideaalne jõulukingitus 10-aastasele tüdrukule ja 10-aastasele poisile. Elamuskingitus loob mälestusi!
Vali vaade
Tulemused: 81
Vaadatud 60 - 81

Kulinaarsed jõulukingid 10-aastastele tüdrukule ja 10-aastastele poisile


Kas su lapsele meeldib maailma avastada maitsemeele kaudu? Õhtusöök perega restoranis või degusteerimine on suurepärane võimalus koos perega oma kulinaarset silmaringi laiendada. Maitseelamus on ideaalne jõulukingitus 10-aastasele tüdrukule, kes armastab süüa teha, aga ka 10-aastasele poisile, kes ei karda avastada uusi maitseid. Perega restoranis söömas käimine laseb kogeda ainulaadset kulinaarset seiklust. Kinkige oma 10-aastasele maitseelamus.

 Jõulukingid 10-aastasele ja ta perele

Mida valida jõulukingiks 10-aastasele? Milline on parim jõulukink 10-aastasele? Sellises vanuses meeldib lastele veel koos perega tegutseda. Aktiivne tegevus seikluspargis, perereis põgenemistuppa, loomaaeda või muuseumisse, tegevused värskes õhus sobiksid suurepäraselt kingiks 10-aastasele. Põgenemistuba on fantastiline vaimne meelelahutus, kus kõige tähtsam on koostöö. Mõistatuse saab lahendada vaid loovust ja kujutlusvõimet kasutades. Põgenemistoast võib saada sinu pere hittsündmus. Vali jõulukingiks elamuskingitus!

 Jõulukingitus 10-aastasele - kingi kordumatu elamus!

Jõulukingid 10-aastasele võivad olla tõeliseks väljakutseks. Kerge on osta veel ühte mänguasja, aga mida kinkida lapsele, kel meeldib aktiivne tegevus ja meelelahutus vabas õhus? Veepargid ja kõik muud veega seotud tegevused on põnevad ja lõbu pakkuvad. Poistele, aga miks mitte ka tüdrukutele võib huvi pakkuda kardisõit. Selline kingitus sobib ideaalselt noortele auto ja ralli fännidele. Alustasid ju kardisõidust pea kõik tuntud rallisõitjad. Vali kingitus vastavalt lapse huvidele ja unistustele. Elamuskingitus on parim jõulukink 10-aastasele lapsele.

Universaalsed jõulukingid 10-aastastele lastele

Sa ei tea, millest on huvitatud sinu 10-aastane laps? Mida kinkida oma 10-aastasele õepojale või vennatütrele? Sa kaalud erinevate kingituste vahel ja sul pole aimugi, mis selles vanuses tüdrukule või poisile kinkida? Universaalseks kingituseks on kinkepakk, sest paljude kingituste hulgast saab laps valida elamuse, mis talle kõige rohkem meeldib ja sobib. Meie pakkumine sisaldab sadu erinevaid elamusi ning tänu kinkekaardile kogeb sinu laps imelisi emotsioone täis hetki, mida ei unustata ka aastate möödudes. Elamuskingituse kinkepakk on ideaalne kingiidee 10-aastasele lapsele. Sel aastal tasub keskenduda tõelisele elamusele! Kingi oma 10-aastasele maagilised jõulud, mida ta nii kergelt ei unusta!

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18