Tüdrukuteõhtu kingitused

Kas su sõbranna hakkab abielluma ning oleks vaja midagi põnevat? Tüdrukuteõhtu on üks unustamatuid päevi naise elus - see lihtsalt peab olema üli vinge! Selles kategoorias leiad sa huvitavaid ideid tüdrukuteõhtu läbiviimiseks ja ka kingiideid, millega saad rõõmustada nii pruuti kui ka tema sõbrannasid.

Ole valmis meeldejäävaks peoks! Kui aga otsid hoopis peigmehe peo jaoks ideid või kingitusi, siis vaata kingitused poissmeesteõhtuks kategooriat! 

Vali vaade
Tulemused: 103
Vaadatud 60 - 103

Tüdrukuteõhtu kingitused

Tüdrukuteõhtu on pulmaeelne pidu, mida peetakse enne kui naine abiellub oma väljavalituga. Paljud inimesed seostavad tüdrukute- ja ka poissmeesteõhtuid kui lihtsalt suurt pidu, kuid tegelikult on traditsioon, neid pidusid pidada, alguse saanud hoopis teistel eesmärkidel. See pidu on mõeldud tähistamaks viimast õhtut olla vallaline ja veeta see õhtu koos oma kallite sõbrannadega ning puhata pulma planeerimisest, nii-öelda viimane pidu vallalisena. Sajandeid tagasi ei olnud naistel mingit pulmaeelset pidu, vaid see rõõm oli ainult meestel. Meestele korraldati õhtusöök enne pulmi, et näidata üles austust naise vastu, kellega ta abiellub. Kusjuures poissmeeste peod said alguse juba viiendal sajandil.

Arvatakse, et Spartalased olid esimesed inimesed, kes korraldasid poissmehe jaoks peo. Alles kuuekümnendatel aastatel said naised väikese koosviibimise oma pruutneitsitega pidada. Muideks koosviibimistel joodi teed ja söödi väike lõuna, mitte ei peetud pidu nagu tänapäeval kombeks on saanud. Alles kaheksakümnendatel said ka naised, võrdõiguslikkuse suurenemise tõttu, hakata selliseid tüdrukuteõhtuid pidama, mis on rohkem kui pelgalt tee joomine ja lõuna söömine. Nagu näha, siis ajalugu ütleb, et meestel on olnud väga palju rohkem vabadust pidutseda- naised, nüüd on ka teil see võimalus olemas, kasutage seda!

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta