Tüdrukuteõhtu kingitused

Kas su sõbranna hakkab abielluma ning oleks vaja midagi põnevat? Tüdrukuteõhtu on üks unustamatuid päevi naise elus - see lihtsalt peab olema üli vinge! Selles kategoorias leiad sa huvitavaid ideid tüdrukuteõhtu läbiviimiseks ja ka kingiideid, millega saad rõõmustada nii pruuti kui ka tema sõbrannasid.

Ole valmis meeldejäävaks peoks! Kui aga otsid hoopis peigmehe peo jaoks ideid või kingitusi, siis vaata kingitused poissmeesteõhtuks kategooriat! 

Vali vaade
Tulemused: 176
Vaadatud 60 - 176

Tüdrukuteõhtu kingitused

Tüdrukuteõhtu on pulmaeelne pidu, mida peetakse enne kui naine abiellub oma väljavalituga. Paljud inimesed seostavad tüdrukute- ja ka poissmeesteõhtuid kui lihtsalt suurt pidu, kuid tegelikult on traditsioon, neid pidusid pidada, alguse saanud hoopis teistel eesmärkidel. See pidu on mõeldud tähistamaks viimast õhtut olla vallaline ja veeta see õhtu koos oma kallite sõbrannadega ning puhata pulma planeerimisest, nii-öelda viimane pidu vallalisena. Sajandeid tagasi ei olnud naistel mingit pulmaeelset pidu, vaid see rõõm oli ainult meestel. Meestele korraldati õhtusöök enne pulmi, et näidata üles austust naise vastu, kellega ta abiellub. Kusjuures poissmeeste peod said alguse juba viiendal sajandil.

Arvatakse, et Spartalased olid esimesed inimesed, kes korraldasid poissmehe jaoks peo. Alles kuuekümnendatel aastatel said naised väikese koosviibimise oma pruutneitsitega pidada. Muideks koosviibimistel joodi teed ja söödi väike lõuna, mitte ei peetud pidu nagu tänapäeval kombeks on saanud. Alles kaheksakümnendatel said ka naised, võrdõiguslikkuse suurenemise tõttu, hakata selliseid tüdrukuteõhtuid pidama, mis on rohkem kui pelgalt tee joomine ja lõuna söömine. Nagu näha, siis ajalugu ütleb, et meestel on olnud väga palju rohkem vabadust pidutseda- naised, nüüd on ka teil see võimalus olemas, kasutage seda!

Milline kingitus osta tüdrukuteõhtuks?

Kingitus.ee pakub laia valikut elamusi muutmaks tüdrukuteõhtu meeldejäävaks ja lõbusaks sündmuseks. Korralda tüdrukuteõhtu täis naeru ja seiklusi, valides meie pakkumiste hulgast erinevaid elamusi, nagu spaapäev, kokteilikoolitus, õhtusöök restoranis või ekstravagantne ööbimine. Olenemata sellest, kas soovite rahulikult lõõgastuda või pidutseda kogu öö, leiad meie valikust kindlasti midagi sobivat. Tähista erilist hetke enne suurt elumuutust ja broneeri tüdrukuteõhtu elamus juba täna! Kingi endale või oma lähedasele unustamatu vallalise elu viimane seiklus!

Originaalne kingitus tüdrukuteõhtuks - vaata meie soovitusi!

Tüdrukuteõhtu on pruudi elus oluline hetk mitmel põhjusel. See ei ole mitte ainult võimalus tähistada tema eelseisvaid pulmi, vaid on ka viimane hetk, mil ta saab nautida vallalisust ja sellega kaasnevat vabadust. Tüdrukuteõhtul saab keskenduda suhetele pruudi sõprade ja perega, nautida nende seltskonda ning tunda toetust ja armastust. Tüdrukuteõhtu on väärtuslik kogemus - täis emotsioone, naeru, seiklusi ja lõbu, mis jääb igavesti pruudi südamesse ja mällu. See on hetk, millele hiljem naeratades tagasi vaadata.

Millise originaalse tüdrukuteõhtu kingituse peaksid valima? Kingitus tüdrukuteõhtuks peaks olema vastav pruudi maitsele ja iseloomule. Valida võiks mitte ainult kingituse pruudile, vaid ka ainulaadse elamuse, mida kõik tüdrukuteõhtu külalised nautida saaks. Elegantseks kingituseks on fotosessioon kas pruudile või kogu seltskonnale; lõbu ja adrenaliini pakuvad võistlusrohke kardisõit või sõit ralliautoga; kogu seltskonnaga võib väisata veinikoolitust ja degusteerimist või õppida midagi uut ja põnevat.

Tüdrukuteõhtu on eriline hetk pruudi elus ning kingitus peaks olema sama ainulaadne kui see sündmus. Olgu see siis spaa, ekstreemne seiklus või romantiline õhupallilend - parim kingitus neiupõlve lõpetamiseks on elamus!

Huvitavad kingiideed tüdrukuteõhtuks

Et muuta tüdrukuteõhtu tulevase pruudi jaoks unustamatuks, ei ole palju vaja. Kingitus.ee lehelt leiab erinevaid tüdrukuteõhtu kingitusi ja elamusi, mis pakuvad emotsioone, lasevad õppida uusi tegevusi ning aitavad pruudil võtta aeg maha pulma ettevalmistustelt. Vastavalt pruudi soovidele ja huvidele leiab allpool toodud ideede hulgast sobiva ja huvitava kingituse igaühele. Üllata pruuti ja tüdrukuteõhtu külalisi põneva elamuskingitusega!


Purjetamine luksusjahiga Tallinna lahel annab võimaluse nautida Läänemere kauneid vaateid ja head seltskonda. Luksusjahilt avaldub suurepärane vaade Tallinna linnale ja kaunile merele, möödutakse Lennusadamast, Patarei vanglast, Linnahallist ja Piritast. Pühendunud meeskond loob parima purjetamise kogemuse kõikidele külastajatele.

Suurepärane kingiidee on spaa-päev. Koos sõbrannadega lõõgastumine, jutuajamine ja šampanja joomine võimaldab pruudil saada enne suurt päeva hästi teenitud puhkust. Spaas saab ta unustada stressi ja lõõgastuda luksuslikus keskkonnas. Samuti on spaa-päev võimalus nautida erinevaid iluhooldusi, näiteks massaaži, näohooldusi ning käte- ja jalgade hoolitsusi.

Kardisõit pakub nii sõidunaudingut kui ka adrenaliini. Põltsamaa lähistel asuvas Kuningamäe Kardikeskusest leiab Eesti esimese võidusõiduraja, kus saad kogeda suuri kiiruseid ja adrenaliini. 860 meetri pikkune rada paneb proovile oma keerukate S-kurvide ja kõrge 70 km/h keskmise kiirusega.

Ökokodu õpituba õpetab tulevasele pruudile ja tema sõbrannadele, kuidas valmistada kodu puhastamiseks tervisele ohutuid puhastusvahendeid. Ökokodu õpitoas ei kasutata midagi muud kui aineid, mis leiduvad iga perenaise köögikapis

Huvitava ja meelelahutusliku kokteilikoolituse käigus on võimalik tutvuda kokteilikunsti- ja kokteilide ajalooga ning ise baarileti taga kokteili valmistada. Kokteilide valikul arvestatakse seltskonna personaalsete maitsete ja eelistustega.

Lend kuumaõhupalliga on täiuslik kingitus, mis sisaldab seiklusi ja romantikat. Kuumaõhupallilend pakub hingematvaid vaateid lummavale Eesti maastikule.


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18