Lisaallahindlus -10% valitud elamustele koodiga ESMASPÄEV10

Sõbrapäeva kingitused naisele

Sõbrapäev on päev, mil saame enda jaoks olulistele inimestele näidata, kuidas me neist hoolime. Kategooria sõbrapäeva kingitused naisele on loodud spetsiaalselt neile, kelle jaoks kimp punaseid roose ja tahvel maitsvat šokolaadi väheseks jäävad - kes tahavad näidata oma hoolivust läbi uue võtme.

Rohkem sääraseid kingiideid võid leida ka kingitused sõbrannale , kingitused õele ja kingitused emale  kategooriate alt.

Vali vaade
Tulemused: 563
Vaadatud 60 - 563

Sõbrapäeva kingitused naisele

Sõbrapäev - see on üks maagiline päev täis armastust ja hoolivust. Kingitus.ee teab, et parim viis oma tundeid näidata on läbi mõne erakordse elamuse. Selle tõttu oleme loonud kategooria sõbrapäeva kingitused naistele, et hõlbustada sinu kingi otsimise teekonda oma elus olevale erilisele naisterahvale. Antud kategooria alt leiad pea 200 erisugust kingiideed, mille hulgas leidub midagi igale maitsele.
Kõige populaarsemad elamused, mida naistele kingituseks soetatakse on otseloomulikult erinevad massaažid, iluteenused ja SPA paketid - mõnus lõõgastus argipäeva tüütusse rutiini. Kellel saaks selliste hoolitsuste vastu üldse midagi olla? Omamoodi lõõgastust pakub ka veekeskuse külastus, kuhu saad oma kallimaga kaasa minna ja päeva üheskoos nautida. Meie möödunud suve parima elamuse tiitli võitis kahetunnine matk hobusega looduses, kus saab tunda hobuse rahulikku kiigutavat liikumist ning üheaegselt imetleda ka silmailu, mida isamaa kaunis loodus meile pakub. Unustada ei saa ka erinevaid gurmaanidele mõeldud elamusi. Õhtupoolik hubases restoranis, kus ei pea naine toidu valmimise protsessi üle vähemalgi määral muret tundma. Rääkimata maitseelamustest, mida oma ala meistrite valmistatud toidud teile pakkuda võivad - kuid ka see pole veel kõik. Sõbrapäeva kingitused naistele kategooria alt leiab ka aktiivsematele hingedele vahvaid elamusi. Näiteks mõni erutav laskmispakett, snorgeldamine, sukeldumine või lausa langevarjuhüpe?

Mida osta naisele sõbrapäevaks?

Elamuskingituste maailm pakub lõputuid võimalusi, et muuta aasta kõige romantilisem päev eriliselt meeldejäävaks. Unusta traditsioonilised kingitused ja kingi naisele midagi, mis puudutab tema südant ja räägib rohkem kui tuhat sõna. Kingitus.ee ei müü pehmeid kaisuloomi, lillekimpe ega muid tavalisi sõbrapäeva kingitusi, vaid unustamatuid elamusi, mis ei närtsi ega jää riiulisse tolmu koguma.


Valentinipäev on päev, mil kõige väärtuslikum kingitus naisele on kvaliteetaeg oma armsamaga. Kahekesi kogetud romantiline elamus aitab luua ilusaid mälestusi ja kasvatada armastuse sidet. Valentinipäev on võimalus oma naisele näidata kui hästi sa teda tunned ja kinkida kingitus, mis teeb ta õnnelikuks. Kingituse juures on kõige tähtsam, et see vastaks kingisaaja maitsele ja muudaks pealtnäha tavalise kingituse eriliseks. Kõige paremad kingitused ei ole rahaliselt kallid, vaid need, mis on meeldejäävad ja tekitavad positiivseid emotsioone. Milline sõbrapäeva kingitus väljendab kõige paremini sinu tundeid? Elamuskingituste hulgast leiad kindlasti sobiva. Naised on erinevad ning üks naudib ekstreemsust, teine romantilist elamust ja kolmas lõõgastavat puhkust. Sina tunned oma naist kõige paremini ja seega tead, milline kingitus talle kõige rohkem meeldiks. Vali naisele sobiv sõbrapäeva kingitus, mis teeb ta õnnelikuks! Selleks võib olla romantiline kuumaõhupallilend, lõõgastav šokolaadimassaaž, hõrk õhtusöök, muinasjutuline majutuselamus või unustamatu spaapäev. Parimad kingitused on need, mida me ei kanna mitte käes või kõrvas, vaid mida hoiame tallel oma südames. Kingi naisele elamuskingitus ja muuda selle-aastane sõbrapäev unustamatuks!

Praktiline sõbrapäeva kingitus naisele

Otsid ideaalset sõbrapäeva kingitust naisele, kes hindab praktilisust ja unustamatuid hetki? Oled jõudnud õigesse kohta! Elamuskingitused pakuvad suurepärast alternatiivi traditsioonilistele kingitustele ning nende hulgast leiab ka mitmeid praktilisi kingitusi. Me pakume põnevaid kursusi, huvitavaid degusteerimisi ja uudseid töötubasid. Need elamused ei paku ainult emotsioone, lõbu ja unustamatuid mälestusi, vaid annavad ka uusi teadmisi ja oskusi. Praktiline valentinipäeva kingitus naisele on hea valik neile, kes teavad saaja huvisid ja kirgi. Meie pakkumiste hulgast leiab kindlasti just selle, mis on nagu loodud sinu lähedast silmas pidades. Valides oma naisele praktilise elamuskingituse, aitad tal oma unistusi teoks teha ning kohtuda sarnaste huvidega inimestega. Aga eelkõige on see võimalus teha oma abikaasale, sõbrannale, kolleegile või partnerile tõeliselt meeldejääv sõbrapäeva kingitus. Kokkuvõttes on elamuskingitus praktiline ja ainulaadne viis näidata naisele, kui palju ta sulle tähendab. Ära raiska aega traditsiooniliste kingituste otsimisele - vali elamuskingitus ja tee sõbrapäevast unustamatu kogemus!

Huvitavad valentinipäeva kingiideed naistele

Miks peaksid sõbrapäeval leppima traditsioonilise kingitusega, kui selle asemel on võimalik kinkida unustamatu elamus? Kingitus.ee pakub laias valikus põnevaid sõbrapäeva kingiideid naistele. Läbimõeldud ja õige elamuskingitus näitab naisele kui palju sa temast hoolid ning loob unustamatud hetki kahekesi. Tutvu allpool toodud ideedega ja üllata oma kallimat või sõbrannat huvitava ja originaalse kingitusega!

Siin on 9 huvitavat ja praktilist kingiideed sõbrapäevaks:

1. Lend kuumaõhupalliga on täiuslik kingitus, mis sisaldab seiklusi ja romantikat. Kuumaõhupallilend pakub võimalust põgeneda argipäevast, pakkudes hingematvaid vaateid lummavale Eesti maastikule.

2. Majutuspakett kahele Wagenkülli lossis pakub mõnusat ja meeldejäävat puhkust looduse keskel asuvas kõigi mugavustega ajaloolises lossikompleksis. Sealne aeg kulgeb aeglaselt ja toidu, meelelahutuse ning sauna- ja veemõnude nautimine kulgeb kiirustamata.

3. Adrenaliinirohke lend paraplaanil toimub mootori abita ning Eesti kauneid maastikuvaateid saab nautida ilma igasuguse müra ja vibratsioonita. Ümberringi on ainult tuul, loodus ja vaikus. Samas eredamate muljete saamiseks saab vaid instruktori poole pöörduda ja juba ollaksegi järskude surmasõlmede ja spiraalide seerias, mis paneb vere adrenaliinist keema!

4. RING spaa & saunad Õismäel pakub igale vee- ja saunasõbrale mõnusat ja lõõgastavat elamust. Valgusküllases spaas on kümme erinevat sauna. Saunatamise vahepeal saab kosutust RING spaa soojades ja külmades basseinides.

5. Restorani kinkekaart. Armastus käib kõhu kaudu ning sõbrapäev on täiuslik aeg, et lubada endale ja oma kaaslasele midagi head ja erilist. Hõrk õhtusöök on universaalne kingitus kõigile, kes hindavad toitu. Meie laiast valikust leiad kõik alates traditsioonilistest maitsetest kuni eksootiliste maitserännakuteni.

6. Kingi naisele sõbrapäevaks spaapäev, mis laseb tal end hellitada ning puhata igapäevastest ülesannetest ja kohustustest. Anna võimalus veeta hetk elegantses spaa salongis ja nautida enda poputamist. Näohoolitsus, ilupakett, kehamähis, massaaž, käte- ja jalgade hoolitsused - valida saab väga paljude erinevate pakkumiste seast.

7. Kui kinokülastus on liiga tavaline, siis vii oma kallim lasketiiru ja korralda teistmoodi kohting. Gun Garage lasketiir Pirital pakub võimalust tutvuda erinevate relvadega ning panna end proovile laskmises.

8. Veinikursus ja veinidegustatsioon annab suurepärase võimaluse veeta koos kvaliteetaega ja nautida erinevaid suurepäraseid veine. See on kombinatsioon lõbust koos praktiliste teadmiste ja huvitava kogemusega!

9. Luksuslik Turblissi näohoolitsus 24K kullaga Eesti looduskosmeetika salongis Siluett pakub ainulaadset näohoolitsuse paketti, mis koosneb näo puhastamisest, eheda 24-karaadise kosmeetilise kullaga rikastatud turbamaskist, rabaveega niisutamisest, näomassaažist ja marjaõlist. Iga naine on väärt saamaks luksuslikku ja elegantset sõbrapäeva kingitust.

Need valentinipäeva kingitused on täiuslikud ja annavad lisaks emotsioonidele ka unustamatuid mälestusi! Kingitus.ee lehelt leiad naisele originaalse ja samal ajal praktilise kingituse sõbrapäevaks. Ära enam kõhkle - kingi sõbrapäevaks täiuslik elamuskingitus!

Originaalne kingitus naisele valentinipäevaks

Sõbrapäeva on võimalik tähistada mitmel moel. Kuid kui tavalised lillekimbud, šokolaadikarbid ja südametega asjakesed on ära tüüdanud, siis võib proovida midagi uut ja ainulaadset. Kingi naisele sõbrapäevaks originaalne kingitus. Elamusõhtusöök on rohkem kui vaid hea toit. Imemaitsev õhtusöök on vaid üks osa meelelahutavast programmist. Sa saad olla korraga nii publik kui etenduses osaleja. Iga õhtu on originaalne ja eriline, sest inimesed on erinevad. Elamusõhtusöögil osalemine pakub unikaalset kogemust, mis ühendab kvaliteetse toidu, meelelahutuse ja meeldiva seltskonna ning muudab sõbrapäeva eriliseks ja meeldejäävaks sündmuseks.

Õhtusöök pilkases pimeduses on erakordne õhtusöök, mis annab võimaluse viibida mõned tunnid senitundmata maailmas, panna end vaegnägija rolli ja katsetada, kas ja kuidas täielikus pimeduses hakkama saada. Üsna kiirelt saab selgeks, et serveeritud roogasid nägemata ei pruugi inimesed arugi saada, mida nad söövad. Õhtusöök annab hea võimaluse pöörata nägemismeele kõrval tähelepanu maitse- ja lõhnaaistingutele.

Naljaka ja ebatavalise kogemuse leiab sita teeninduse õhtusöögil, kus imemaitsvat kolmekäigulist õhtusööki teenindavad kõige ausamad ja siiramad teenindajad. Neid ei hoia tagasi ei äraleierdatud sisekorraeeskirjad ega bosside kurjad pilgud. Teenindajad on ikkagi inimesed, kes on ka aeg ajalt pahas tujus ning ei teeskle, et neil on kõik kõige paremas korras.

Kui aga arvad, et sinu naisele selline huumor ei meeldi või ta naudiks midagi veel erilisemat, siis kingi talle hoopis maagiline õhtusöök, kus maagia hõljub õhus, toidus ja meelelahutuslikus programmis.

Ilusat valentinipäeva ja palju õnne kingituse tegemisel!


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18