Luksuslik 7-etapiline koduspaa elamus

0.0 0 tagasisidet

Luksuslik 7-etapiline koduspaa elamus


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

49,90 €

49,90 €

Kirjeldus

Siluett, aeg iseenda jaoks!

Eesti looduskosmeetika ilusalong Siluett on kokku pannud saaremaise looduskosmeetika Tilk! tooted ning juhendi, kuidas kõige mõnusamalt enda jaoks aega võtta. Silueti pikaajalise kogemusega kosmeetik Mari Talviste jagab oma nippe ja põnevaid teadmisi, mida tavaliselt salongihoolduste võtete seas kasutatakse. Sinu spaarännak sisaldab endas näo puhastust, toniseerimist, koorimist, huulte hooldamist, maski ning kreemitamist.

Lisaks näole saab hooldust ka keha, sest paketile lisandub Rollfit rullmassaaži kinkekaart. Rullmassaaž on efektiivne kogukehamassaaž, mida teostatakse masinal puidust keerlevate rullikute abil. See on lümfi- ja spordimassaaž samaaegselt. Seanss koosneb spetsiaalselt lümfimassaažiks välja töötatud 15 kehaasendist kindla järjestuse alusel. 1 seanss kestab 60 minutit.

Häälesta ennast lõõgastavale rännakule, mõtle positiivseid mõtteid ning ära unusta naeratada!

Mida kingitus sisaldab? Koduspaaks vajaminevaid Tilk! tooteid ja juhendit, mis saadetakse sulle koju. Lisaks sisaldab pakett kinkekaarti Rollfit rullmassaaži.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

Piiramatu aeg.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

NB! Peale kingitus.ee-st ostu sooritamist saabub kinkekaart, millel olev reserveeringu kood tuleb edastada teenusepakkujale. Seejärel komplekteeritakse tellimus ning saadetakse kingisaajale sobivasse pakiautomaati.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja


0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta