Hennamaaling

Uus!
0.0 0 tagasisidet

Hennamaaling


Tallinn
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

35,00 €

35,00 €

Kirjeldus

Ilus ja omapärane aksessuaar

Henna on üks esimesi ilutooteid, mille ajalugu ulatub tuhandete aastate tagusesse Lähis-Idasse ning Aasiasse. Henna näol on tegu taimega, mille kuivatatud lehtedest tehakse pastat ning kantakse nahale erinevate mustrite ja sümbolitena. Hennamaaling on üldiselt punakaspruun, värvus sõltub inimese nahatoonist ning maalingu asukohast.

Mida kingitus sisaldab? Hennamaalingut naturaalse hennaga suuruses 15cmx15cm ning õpetust, kuidas oma hennamaalingu eest hoolitseda.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

30 - 60 minutit

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Hennamaaling püsib nahal 7-14 päeva.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

KJoon

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta