Hariv veinikursus

1 2 3 4 5 (9)
Tallinn, Pärnu, Tartu, Viljandi, Võru
1 In.

35 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

See kingitus on kõigile neile, kel on väiksemgi huvi veinikultuuri vastu!

Kursus tutvustab maailma veininduse põhiteemasid ilma milleta ükski veinisõber hakkama ei saa. Lühiülevaates räägitakse veinikultuuri ajaloojuurtest, veini valmistamisest, klassifitseerimisest ning õigest hindamisest. Kursus annab mitmekülgse ja praktilise informatsiooni veininduses toimuva kohta. Kursuse jooksul maitstakse ja võrreldakse mitut veini.

Mida kingitus sisaldab? Iga kursus on erinev. Kursustel maitstakse ning tutvustatakse erinevate maailmaosade veinikultuure.

Asukoht

Tallinn, Pärnu, Tartu, Viljandi, Võru

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

3 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vanusepiirang veinikoolitusele on 18 eluaastat. NB! Kursused toimuvad kindlatel kuupäevadel. Veinikoolitusi ei toimu juuni-juuli. Koolitused toimuvad eesti keeles, aeg- ajalt ka vene keeles, kui grupp täitub. Inglise keeles vastavalt soovileKliendid on öelnud (2)

Reneli Tikerpuu

Väga tore ja hariv veinikoolitus oli.

Katrin Borgen

Osalesin hiljuti ühel Veinimaailma koolitusel ja jäin väga rahule. Ettekanne oli huvitav, degusteeritavad veinid võimaldasid tunnetada erinevaid maitsenüansse ning lisaks sain juurde mitmeid uusi fakte veininduse kohta. Olen end juba registreerinud kahele järgmisele koolitusele 23.jaan ja 11.veebr Tallinnas.

1
Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta