Smuutide koolitus

1 2 3 4 5 (5)
Tallinn
1 In.

30 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Mõnusad ja maitsvad kokteilid nii väikestele kui suurtele!

Smuutid on aastaringselt mõnusad, maitsvad ja tervislikud vitamiinipommid, mis annavad energiat kogu päevaks.
Koolitaja annab rohkelt nippe ja nõuandeid, mida smuutide valmistamisel silmas pidada ning ideid koduseks smuutivalmistamiseks. Koolitus toimub workshop stiilis, mille käigus saab iga osaleja valmistada rikkalikust toorainevalikust smuutisid vastavalt enda maitsele. Smuutides kasutatakse erinevaid põnevaid komponente - piimatooted, värsked puu- ja juurviljad, ürdid, värsked- ja külmutatud marjad, konservid, moosid, kama, seemned jne.

Eesti Baarmenite Assotsiatsiooni Koolituskeskus pakub erinevaid kokteilindusega ning joogimaailmast inspireeritud koolitusi nii harrastaja-baarmenitele kui ka professionaalidele. Mitmekülgsest koolitustevalikust leiab igaüks endale midagi meelepärast. Koolitusklass on varusatud mugava baari ja hubase õhkkonnaga. EBA koolitustega saab tutvuda: http://www.barman.ee/koolituskeskus/

Mida kingitus sisaldab? Smuutivalmistamise põhitõed, põnevad maitsed ning rikkalik toorainevalik, millest valmistada maitsvaid smuutisid. Lase ainult oma fantaasial lennata!


Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

3 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

NB! Koolitused toimuvad kord kvartalis väljakuulutatud kuupäevadel. Koolitus toimub, kui registreerunud on 10 osalejat.Järele proovitud!

Sirli

Smuutid võivad ka soolased olla?!

Smuutikoolitus oli siiani üks vahvamaid koolitusi, kus olen käinud. Õppisin palju ning naersin veel rohkem. Katsetasime ja segasime kokku erinevaid puuvilju ja juurikaid, tekitasime erinevaid retsepte ning leidsime igaüks just endale selle õige maitse. Loomingulist mänguruumi jagub ning fantaasia võib olla piiritu. 

Miks minna smuutkikoolitusele?
• Saad teada, milline on see smuuti, mis Sulle maitseb.
• Saad teada, et ka spinat ja basiilik sobivad smuutisse.
• Saad teada, et smuutimaailm on väga loominguline, kindlat ja õiget retsepti ei olegi.

Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta