Meelelahutuslik kokteilikoolitus

1 2 3 4 5 (8)
Tallinn
1 In.

28 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Tahaksid õppida, kuidas valmistada tõeliselt maitsvaid kokteile, et neid hiljem ka oma sõpradele pakkuda?

Huvitav ja meelelahutuslik koolitus, mille käigus tutvustatakse Sulle kokteilikunsti- ja kokteilide ajalugu ning saad asuda ise baarileti taha oma lemmikkokteili valmistama.
Koolituselt saad Sa kaasa rohkelt uusi teadmisi, maitseelamusi, retseptilehe valmistatud kokteilidega ning hulgaliselt positiivseid emotsioone!

Eesti Baarmenite Assotsiatsiooni Koolituskeskus pakub erinevaid kokteilindusega ning joogimaailmast inspireeritud koolitusi nii harrastaja-baarmenitele kui ka professionaalidele. Mitmekülgsest koolitustevalikust leiab igaüks endale midagi meelepärast. Koolitusklass on varusatud mugava baari ja hubase õhkkonnaga. EBA koolitustega saab tutvuda: http://www.barman.ee/koolituskeskus/

Mida kingitus sisaldab? Koolituse käigus valmistab koolitaja degusteerimiseks vähemalt 5 erinevat kokteili, millest iga osaleja saab endale meelepäraseima kokteili iseseisvalt koolitaja juhendamisel baarileti taga valmistada.

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

2 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

NB! Koolitused toimuvad kord kvartalis väljakuulutatud kuupäevadel. Koolitus toimub, kui registreerunud on 10 osalejat.Järele proovitud!

Carmen

Koolitus oli õpetlik, huvitav ja lustlik!

Kokteilide tegemine on mulle alati huvi pakkunud, seega kutsusin töökaaslased kaasa ja käisime end selles vallas harimas. Saime proovida 5-6 erinevat kokteili, millest igaüks valis oma lemmiku ja proovis hiljem ka ise seda kokku segada. Kokteilid, mille valmistamine tundus enne nii kerge olevat, olid tegelikkuses üpriski nüansirohked. Kindlasti oskan nüüd edaspidi oma külalisi üllatada huvitavate kokteilidega ja valin baaris julgemini vana tuttava joogi, väikese twistiga.. Soovitaksin seda kõikidele kokteilihuvilistele ning maitsegurmaanidele!

Miks seda elamust kogeda?
• Koolitaja oli äärmiselt rõõmsameelne ning seltskondlik.
• Meeleolu oli laes ja selleks õhtuks valitud kokteilid maitsvad.
• Teadmisi sai nii uutest jookidest kui ka viisidest juba teatud jooke põnevamaks muuta

 

Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta