Degustatsiooniõhtu

1 2 3 4 5 (1)
Tallinn, Tartu
1 In.

65 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Missugust muusikat Te kuulate? Millise autoga sõidate? Millist veini eelistate? – on kolm enamlevinud küsimust maailmakuulsuse tähesära nautivatele inimestele

Maailmas on kogunenud pikk nimekiri staare, kes mitte ainult ei tunne veine hästi, vaid on otsustanud luua omaenda veinisarja, isikliku maitse-eelistuse järgi. Veininduse õnneks on selle intelligentsus. Hea veini väärtusest ja koos sellega äripotensiaali mõistmisest saavad aru need varakad inimesed, kel mitmekülgne maailmapilt ja keskmisest tundlikum sisemaailm. Veinimaitsete „peen kunst“ ei jõua igaüheni. Andekad, intelligentsed, väga rikkaks saanud inimesed on tänuväärne seltskond, kes maailma tipp-veininduses toimetab.

Muu hulgas degusteeritakse selliseid veini nagu: Angelina Jolie ja Brad Pitt - Chateau Miravel, Provence, Prantsusmaa; Antonio Banderas - Anta Banderas, Ribera del Duero, Hispaania; Jack London - Jack London Winery ,Glen Ellen, Sonoma, California, USA; Madonna - Ciccone Vineyard and Winery, Leelanau, Michigan, USA; Sting - Tenuta il Palagio, Toskaana, Itaalia; Cliff Richard - Adega do Cantor, Algarve, Portugal jne.

Mida kingitus sisaldab? /Staaride veinid /vanade veinide degustatsioon/superdegustatsioon- valik nendel degustatsioonidel osalemiseks. Degustatsioon sisaldab palju veine (vastavalt staari veinimajast), vastavalt teemale põhjalikku ülevaadet, natuke glamuuri ja mõnusat seltskonda. Staarid pakuvad oma isiksuse, andekuse, jutu, ideede või välimusega elamusi, toovad meid rutiinist välja ja pakuvad mõtteainet. Nad on paljudele inspiratsioon ja eeskuju. Kas nende veinid teevad sama? Staar-veinidele antud rahvusvahelised reitingud kinnitavad kõrgeid ootusi. Et oma silm on kuningas või õigemini omaenda maitsetunnetus veenab kõige paremini, siis tuleb maitsta need veinid ise ära.


Asukoht

Tallinn, Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

2,5 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vanusepiirang veiniõhtule on 18 eluaastat. NB! Veinikoolitused toimuvad kindlatel kuupäevadel. Veiniõhtuid ei toimu juuni-juuli.


Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta