Jõulukingid 12-aastastele

Detsember läheneb kiiresti, mis tähendab, et on aeg osta jõulukingitusi. Jõulud on aeg, mil täidame laste unistusi. Lapsed ootavad pikisilmi jõuluõhtut, aega koos perega, jõululauda, kaunist jõulupuud ja muidugi fantastilisi kingitusi. Millist jõulukingitust valida 12-aastasele, et teda rõõmustada? Parim kink teismelisele on kordumatuid emotsioone täis elamuskingitus. Selleks võivad olla veeatraktsioonid, perepuhkus ja palju-palju muud. Unusta materiaalne kingitus ja vali elamus, mis jätab su lapsele, vennapojale, õetütrele, õele suurpärase mälestuse. Vaata, millist jõulukinki oma 12-aastasele valida. Elamuskingitus pakub jõulumaagiat! Lase end järgnevast valikust inspireerida!
Vali vaade
Tulemused: 93
Vaadatud 60 - 93

Jõulukingid 12-aastasele - õues toimuvad tegevused

12-aastane on laps, kellel on juba välja kujunenud lemmiktegevused. Mõned lapsed armastavad veespordialasid, teised jalutuskäike metsas, ronimist või tantsimist. Mida kinkida 12-aastasele tüdrukule või 12-aastasele poisile? Aktiivne tegevus seikluspargis või mõni muu tegevus värskes õhus sobiks suurepäraselt kingiks 12-aastasele. Selline kingitus pakub lõbu, võimalust väljaspool kodu midagi huvitavat ette võtta ja anda füüsilist koormust. Värskes õhus toimuv jõulukingitus 12-aastasele ei ole mitte ainult lõbu, vaid ka väga praktiline kingitus, mis aitab tal arendada lihaseid, luid ja liikmeid. Millist jõulukingitust 12-aastasele veel valida? Kui kingisaajale teismelisele meeldib käia mere ääres, järves või basseinis, siis on erinevad veega seotud kingitused väga heaks ideeks. Selleks võivad olla sukeldumine, ujumistunnid või võib-olla hoopis flyboardiga vee kohal lendlemine? Vali 12-aastasele tüdrukule või 12-aastasele poisile sobiv jõulukink ja sa näed, et unistuste täitmine on lihtne. Vali jõulukingiks elamuskingitus!

 Jõulukingid 12-aastasele poisile ja 12-aastasele tüdrukule - kingi emotsioone!

Linnatänavatel sõitvad sportautod ei tekita positiivseid emotsioone mitte ainult täiskasvanutes, vaid ka lastes! Paljud teismelised unistavad mitte ainult juhiloa saamisest, aga ka sellest, et neil on oma superauto. Superautoga sõitmine ei ole vaid hobujõudude ja kiiruse nautimine, vaid nende autode elegants ja ilu paneb iga möödakäija pead keerama. 12-aastase jõulukingiks sobib ideaalselt sõit sportauto kõrvalistmel. Põnev kogemus jääb aastateks meelde. Selline kingitus aitab näidata oma armastust lapse vastu tavapäraselt erinevalt. Peale superauto sõidu võib olla heaks ideeks vormel 1 sõit või kardisõit. Elamuskingitused toovad näole tõelise naeratuse ja on ideaalseks kingituseks 12-aastasele tüdrukule või 12-aastasele poisile. Vali auto- ja motokingituste hulgast ideaalne pakkumine!

 Milliseid jõulukingitusi valida 12-aastasele poisile ja 12-aastasele tüdrukule?

Jõulukingid 12-aastasele on väljakutse, millega seisavad igal aastal silmitsi väga paljud lapsevanemad ja vanavanemad. Mida kinkida teismelisele tüdrukule? Mis on tema maitse? Mida kinkida teismelisele poisile? Parim jõulukink sobib saaja eelistuste ja huvidega. Mõelda võiks töötubadele, kui tegemist on loomingulise inimesega, aga kui tal meeldib aega veeta kodust eemal, siis sobiksid talle muuseumikülastus või filmilinastus. 12-aastasele võiks jõulukingiks kaaluda ka unistuste fotosessioonii. Meie pakkumiste hulgast leiad ideaalse kingituse! Võimalusi on palju ja kõik sõltub vaid sellest, millest sinu 12-aastane unistab. Elamuskingitused ei sõltu soost, sest kõik väljapakutud kingid sobivad nii 12-aastasele poisile, kui ka 12-aastasele tüdrukule.

Jõulukingitus 12-aastasele - kinkekaart

Kas otsid 12-aastasele sobivat kinki? Võib-olla otsid kinki 12-aastasele, kelle huvidest ja vaba aja veetmise eelistustest ei ole õrna aimugi? Sellises olukorras sobib ideaalselt kinkida elamuskingituste kinkepakk. Nende kingituste hulgast saab 12-aastane valida just endale sobiva kingituse. Selline kingitus on universaalne ja sobib kõigile, kes armastavad väljakutseid, füüsilist tegevust, vaatamisväärsusi. Tänu kinkekaardile kogeb sinu laps imelisi emotsioone täis hetki, mida ei unustata ka aastate möödudes. Elamuskingituse kinkepakk on ideaalne kingiidee 12-aastasele lapsele. Populaarne mäng, superkangelase kuju või armastatud pildiga T-särk on kõik head ja sobivad kingitused, aga sellised kingitused pole originaalsed ja aastate möödudes on tihti unustatud. Sel aastal tasub keskenduda tõelisele elamusele, tänu millele teismeline näeb, et teda on tulevikus ootamas palju põnevaid seiklusi. On aeg valida jõuludeks kingitusi 12-aastasele tüdrukule ja kingitusi 12-aastasele poisile!

Kas nüüd tead, milliseid kingitusi kinkida 12-aastasele teismelisele? Muuda selleaastased jõulud maagilisteks!


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18