Õhtusöök pilkases pimeduses Tartus

1 2 3 4 5 (11)
Tartu
1 In.

44,99 €

Osta

Kehtib 12 kuud
10+ aastat kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Kingitus.ee kutsub Sind ainulaadsele õhtusöögile pilkases pimeduses, mille käigus pannakse proovile Sinu maitsemeeled.

Pimedas einestamine on eriline kogemus. Õhtusöök pimedas annab võimaluse viibida mõned tunnid senitundmata maailmas, panna end vaegnägija rolli ja katsetada, kas ja kuidas täielikus pimeduses hakkama saada. Üsna kiiresti saab selgeks, et serveeritud roogasid nägemata ei pruugi inimesed arugi saada, mida nad söövad. Maitsete nautimiseks on nägijatel maitsemeele kõrval väga suur roll ka nägemismeelel. Õhtusöök pilkases pimeduses annabki hea võimaluse pöörata nägemismeele kõrval tähelepanu ka teistele meeltele.

Mida elamuskingitus sisaldab? Et luua kulinaarne retk, mille käigus pannakse proovile lauasistujate maitsemeeled ja lauakombed, serveerivad ettekandjad spetsiaalse öise nägemise seadmega kolmekäigulise üllatusõhtusöögi täielikus pimeduses. Õhtu meelelahutuse eest hoolitseb pime õhtujuht. Õhtusööke korraldatakse kindlatel kuupäevadel miinimum arvu osalejate täitumisel.

 


Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

2-3 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Mai-august on pimeõhtusöök suvepuhkusel.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine! Üritus toimub grupis! Üritusel palutakse välja lülitada mobiiltelefonid ja muud valgust tekitavad esemed.


Jaga meiega kogemust