Valikuga kinkekaart

Kalale! Looduses tellimus (12 kuud)

Kalale! Looduses tellimus (12 kuud)


Üle Eesti

54,90 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
54,90 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

EESTI MAHUKAIM VÄLJAANNE LOODUSHUVILISELE LUGEJALE

Ajakiri Kalale! Looduses keskendub kalastus- ja matkateemadele, pakkudes lisaks praktilist nõu ja üldharivat lugemist loodusest.

Uutest leidudest kirjutavad veekogusid ja kalu uurivad teadlased. Loodusemehed ja -teadlased toovad lugejani põnevaid lugusid Eesti loodusest. Oma kogemusi ja nippe jagavad matkagurud ja ellujäämisinstruktorid. Loomulikult saavad kalastushuvilised praktilisi õpetusi käimasolevaks kalapüügihooajaks. Tippkokk Priit Toomits veab koos Harry Pommeriga retseptirubriiki ja fotokorüfee Argo Argel toob fotorubriiki kureerides lugejani teadmise, kuidas sünnib hea looduspilt.

Lisaks ilmuvad lood kalastusreisidest, kuldsete kätega meistrimeestest, looduses kasutatavate äppide tutvustused, retrorubriik ja palju muud põnevat!


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Kestus

12 kuu tellimus.

Lisainformatsioon

Ajakiri Kalale! ilmub 6 korda aastas, paaritutel kuudel: jaanuaris, märtsis, mais, juulis, septembris, novembris. Tellimuse esitamiseks palume kontakteeruda teenusepakkujaga. Kinkekaart sisaldab ka kohaletoimetamise tasu.Teised valikud


Kliendid on öelnud (1)

Kommentaare(1)
1 2 3 4 5
Venda

Jäin kingitusega täielikult rahule.

1

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta