Trühvlite valmistamise õpituba

1 2 3 4 5 (1)
Tallinn
2 In.

39 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Suus sulavad trühvlid 

Trühvlite valmistamise õpituba, kus osaleja saab oskused käsitöötrühvlite valmistamiseks. Osalejad saavad teada šokolaadi saladused, kuidas valmib kõige parem komm ja mis peamine – oma kätega valmistatud. Oskuse ja retseptid hiljem kodus harjutamiseks. Õpitoas valmivad oma kätega tehtud ja oma valitud katetega trühvlikommid. Need asetatakse kaunisse karpi aga paljud süüakse ka kohe ära.

Mida kingitus sisaldab? Töötuba, mille käigus valmistatakse endale trühvlid, mida saab kohe nautida või kaasa võtta.

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1,5-2 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine. Õpitoad toimuvad 2 korda kuus neljapäeva õhtul või nädalavahetusel, ehk kui on registreerujaid kõigisse õpitubadesse siis 4 õpituba nädalas. Kui on alla 6 inimese, siis lükkub õpituba järgmisele korrale. Vastavalt sellele kuidas on registreerujaid. Koolitus toimub eesti keeles. Kui grupp on ingliskeelne, siis on koolitust võimalik läbida ka inglise keeles.Kliendid on öelnud (1)

Vaike

Igati huvitav kogemus, millised hurmavad śokolaadilôhnad ja kasutatud kommikatete mitmekülgsus, tore koolituse läbiviija. Palju erineva maitsega komme, mis sai karbiga koju viia ja siis edasi maiustada.

1
Jaga meiega kogemust
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta