Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

655 9165 (E-R 9-17.30) 

Õhtusöök pilkases pimeduses

(35)
Asukoht
Tallinn
Osalejad
1
Hooaeg
Aastaringselt
Kehtiv
12 kuud

Vali kingitus

49,99 €

Osta

Kingitus.ee kutsub Sind ainulaadsele õhtusöögile pilkases pimeduses, mille käigus pannakse proovile Sinu maitsemeeled.

Pimedas einestamine on eriline kogemus. Õhtusöök pimedas annab võimaluse viibida mõned tunnid senitundmata maailmas, panna end vaegnägija rolli ja katsetada, kas ja kuidas täielikus pimeduses hakkama saada. Üsna kiiresti saab selgeks, et serveeritud roogasid nägemata ei pruugi inimesed arugi saada, mida nad söövad. Maitsete nautimiseks on nägijatel maitsemeele kõrval väga suur roll ka nägemismeelel. Õhtusöök pilkases pimeduses annabki hea võimaluse pöörata nägemismeele kõrval tähelepanu ka teistele meeltele.

Mida elamuskingitus sisaldab? Et luua kulinaarne retk, mille käigus pannakse proovile lauasistujate maitsemeeled ja lauakombed, serveerivad ettekandjad spetsiaalse öise nägemise seadmega kolmekäigulise üllatusõhtusöögi täielikus pimeduses. Õhtu meelelahutuse eest hoolitseb pime õhtujuht Julia Kabanova. Õhtusööke korraldatakse kindlatel kuupäevadel nädala sees 1 või 2 korda kuus miinimum osalejate täitumisel.

 

Igalt müüdud kingituselt läheb 5% Põhja-Eesti Pimedate Ühingule, nägemispuudega inimeste tegevuse toetuseks.

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

2-3 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Hooaeg algab septembrist ja kestab kuni maini (hooaja kestus võib varieeruda). Mai-august on pimeõhtusöök suvepuhkusel.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine, 4 nädalat. Palume kindlasti muuta või tühistada oma broneering hiljemalt 48 tundi enne õhtusöögi toimumist, vastasel juhul kaotab kinkekaart kehtivuse. Kui Teil esineb mõni allergia, palun teavitage meid sellest tellimuse esitamisel, et saaksime Teie menüüd kohandada. Toimub grupis.

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 

Teenusepakkuja

Krua restoran

Kõik teenused
Järele proovitud!
Kingiekspert
Ingrid
Hinne
Mida teevad Sinu meeled pimeduses?
Ma arvan, et kõige parem on minna „Õhtusöögile pilkases pimeduses“ ilma igasuguse eelarvamuse ja teadmisteta ning seetõttu ei taha ma Teile üldse palju ette rääkida. Toitu oli huvitav süüa just seetõttu, et sa täpselt ei teadnud, mis sind taldrikul ees ootab. Muidugi võisid kindel olla, et Krua toidud on maitsvad, aga seda oli ikka raske tabada, kas olid oma taldrikult kõik toidu juba ära söönud. Suur kiusatus oli väikese lapse kombel näpud otse salatisse pista. Minu arvates oli kõige vingem ürituse juures meie giid Julia, kes oma mõnusate seletustega andis võimaluse osa saada hoopis teistsugusest maailmast kui ma tavaliselt harjunud olen ning kogu õhtu jooksul väikeseid üllatusi pakkus.

Miks seda elamust kogeda?

  • Saad uue kogemuse võrra rikkamaks
  • Saad uusi teadmisi
  • Saad vastused küsimustele: „Kas toitu nägemata maitseb see ikka samamoodi?“ „Kas siis kui ei näe näppugi suhu panna, jõuab toit ikka korralikult suhu?“ ning „Kas ilma selleta, et keegi teine sinu mugimist näeks, on ka mõnusam süüa?“
Pildid elamusest
Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid