Õhtusöök pilkases pimeduses (2 inimesele)

1 2 3 4 5 (73)
Tallinn
2 In.

95,99 €

Osta

Kehtib 12 kuud
10+ aastat kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Kingitus.ee kutsub Sind ainulaadsele õhtusöögile pilkases pimeduses, mille käigus pannakse proovile Sinu maitsemeeled.

Pimedas einestamine on eriline kogemus. Õhtusöök pimedas annab võimaluse viibida mõned tunnid senitundmata maailmas, panna end vaegnägija rolli ja katsetada, kas ja kuidas täielikus pimeduses hakkama saada. Üsna kiiresti saab selgeks, et serveeritud roogasid nägemata ei pruugi inimesed arugi saada, mida nad söövad. Maitsete nautimiseks on nägijatel maitsemeele kõrval väga suur roll ka nägemismeelel. Õhtusöök pilkases pimeduses annabki hea võimaluse pöörata nägemismeele kõrval tähelepanu ka teistele meeltele.

Mida elamuskingitus sisaldab? Et luua kulinaarne retk, mille käigus pannakse proovile lauasistujate maitsemeeled ja lauakombed, serveerivad ettekandjad spetsiaalse öise nägemise seadmega kolmekäigulise üllatusõhtusöögi täielikus pimeduses. Õhtu meelelahutuse eest hoolitseb pime õhtujuht Julia Kabanova. Õhtusööke korraldatakse kindlatel kuupäevadel nädala sees 1 või 2 korda kuus miinimum osalejate täitumisel.

 

Igalt müüdud kingituselt läheb 5% Põhja-Eesti Pimedate Ühingule, nägemispuudega inimeste tegevuse toetuseks.


Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

2-3 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Hooaeg algab septembrist ja kestab kuni maini (hooaja kestus võib varieeruda). Mai-august on pimeõhtusöök suvepuhkusel.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine, 4 nädalat. Kui Teil esineb mõni allergia, palun teavitage meid sellest tellimuse esitamisel, et saaksime Teie menüüd kohandada. Toimub grupis.Järele proovitud!

Ingrid

Mida teevad Sinu meeled pimeduses?
Ma arvan, et kõige parem on minna „Õhtusöögile pilkases pimeduses“ ilma igasuguse eelarvamuse ja teadmisteta ning seetõttu ei taha ma Teile üldse palju ette rääkida. Toitu oli huvitav süüa just seetõttu, et sa täpselt ei teadnud, mis sind taldrikul ees ootab. Muidugi võisid kindel olla, et Krua toidud on maitsvad, aga seda oli ikka raske tabada, kas olid oma taldrikult kõik toidu juba ära söönud. Suur kiusatus oli väikese lapse kombel näpud otse salatisse pista. Minu arvates oli kõige vingem ürituse juures meie giid Julia, kes oma mõnusate seletustega andis võimaluse osa saada hoopis teistsugusest maailmast kui ma tavaliselt harjunud olen ning kogu õhtu jooksul väikeseid üllatusi pakkus.

Miks seda elamust kogeda?

  • Saad uue kogemuse võrra rikkamaks
  • Saad uusi teadmisi
  • Saad vastused küsimustele: „Kas toitu nägemata maitseb see ikka samamoodi?“ „Kas siis kui ei näe näppugi suhu panna, jõuab toit ikka korralikult suhu?“ ning „Kas ilma selleta, et keegi teine sinu mugimist näeks, on ka mõnusam süüa?“


Kliendid on öelnud (11)

Elene Vare

Jäin elamusega väga rahule ja soovitan seda ka kindlasti oma sõpradele :)

Piret

Väga äge kogemus. Süüa oleks küll võinud natukene rohkem olla, kuid õhkkond, giid ja kogu see elamus kompenseeris selle. Aitäh :)

Grete

Väga meeldiv kogemus, soovitan!

Helen

Elamus oli oodatust parem. Väga hea toit, suurepärane teenindus ja uudne kogemus.

Liisi

Suurepärane õhtu pimedas ruumis ja toit oli väga maitsev. Valges vist oleks söönud pikahambaga kuna olen suht pirts, kuid pimedas maitseb hoopis teistmoodi eriti kui sa ei tea mis sul ees on. Aega kulus meil kolm tundi kui see kogemus oli seda väärt. Soovitan kindlasti Pime õhtusöök!!!

1 2 3
Jaga meiega kogemust