Langevarjukursus ja iseseisev langevarjuhüpe tiibvarjuga

1 2 3 4 5 (8)
Rapla
1 In.

139 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Unustamatu kogemus!

Esimese hüppe sooritab algaja ekstreemsportlane lennukist 1500 meetri kõrguselt täiesti iseseisvalt välja hüpates, kuid langevarju avanemise käivitab instruktor juba lennukist ehk oma esimesel hüppel peab hüppaja muretsema ainult oma kehaasendi ja maandumise pärast, iseseisva langevarju avamiseni jõuab ta hilisemate hüpete ja harjutuste käigus.

Eesti Langevarjuklubi viib läbi ainult tänapäevaste kandiliste sportlangevarjudega hüppamise koolitusi. Sellised varjud on juhitavad ja nendega maandumine on õige maandumistehnika kasutamisel pehme. Õigesti käitudes on kandiliste sportlangevarjudega vigastuste tõenäosus tunduvalt väiksem kui ümmarguste dessantvarjude puhul. 

Eesti Langevarjuklubi eesmärgiks on oma liikmetele parimate hüppetingimuste ja arenguvõimaluste loomine ning Eesti langevarjuspordi edendamine. Meie ridadesse kuulub üle kümne väga kogenud instruktori ja klubi kasutuses on konkurentsitult parim hüppelennuk Eestis – Pilatus PC-6 Porter, mis viib kümme langevarjurit nelja kilomeetri kõrgusele kõigest 15 minutiga.

Mida kingitus sisaldab?
• maapealset teooriakoolitust (4h Tallinnas) ja praktilisi harjutusi, kus saad instruktorilt kogu teabe, mida on vaja oma esimese iseseisva hüppe turvaliseks sooritamiseks
• 10 minutiline lennureis 1500 meetri kõrgusele
• kogu varustuse renti
• iseseisvat langevarjuhüpet tiibvarjuga

Asukoht

Rapla

Riietus

Pikad püksid ja pikkade varrukatega särk või jakk. Mugavad jalanõud. Võtke kaasa kindad.

Kestus

3 päeva (ühel päeval koolitus, teisel harjutused ja eksam, kolmandal hüpe ise).

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Hooaeg algab aprillist ja kestab kuni septembrini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Langevarjuri algkursusel osaleja peab olema vähemalt 15-aastane (noorematel kui 18-aastastel on nõutav vanema või hooldaja kirjalik luba) ning kaaluma vähemalt 50kg ja mitte rohkem kui 105kg. Kui oled põdenud haigusi, mille tulemusena esineb kontrollimatut käitumist (krambid, teadvusekaotus vms), siis on mõistlik eelnevalt konsulteerida meie instruktoritega (ja vajadusel oma arstiga).

Kursused toimuvad eesti või kokkuleppel inglise keelesKliendid on öelnud (2)

Toomas Jõgisu

Kui lennukist välja hüppasin, siis mõtlesin, et sooritan langevarju hüpet ja see on hoopis midagi muud :) Algaja langevarjuri jaoks on kindlasti elu õnnelikim hetk, kui jalad jälle maad puudutavad - minu jaoks oli! Tõesti, see oli väga nauditav ja jäin hästi rahule. Instruktorid olid eriti professionaalsed ning ilm selge ja vaid kerge tuulega. Tänan.

Kadri

Vaimustav kogemus! Äärmiselt vahva ja asjalik seltskond ja kõik jättis väga professionaalse mulje. Suured tänud instruktoritele ka! Tulen kindlasti veel hüppama, nii et varsti näeme!

1
Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta