Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

655 9165 (E-R 9-17.30) 

Langevarjukursus ja iseseisev hüpe tiibvarjuga

(8)
Asukoht
Rapla
Osalejad
1
Hooaeg
Suvisel hooajal
Kehtiv
12 kuud

129 €

Osta

Unustamatu kogemus!

Esimese hüppe sooritab algaja ekstreemsportlane lennukist 1500 meetri kõrguselt täiesti iseseisvalt välja hüpates, kuid langevarju avanemise käivitab instruktor juba lennukist ehk oma esimesel hüppel peab hüppaja muretsema ainult oma kehaasendi ja maandumise pärast, iseseisva langevarju avamiseni jõuab ta hilisemate hüpete ja harjutuste käigus.

Eesti Langevarjuklubi viib läbi ainult tänapäevaste kandiliste sportlangevarjudega hüppamise koolitusi. Sellised varjud on juhitavad ja nendega maandumine on õige maandumistehnika kasutamisel pehme. Õigesti käitudes on kandiliste sportlangevarjudega vigastuste tõenäosus tunduvalt väiksem kui ümmarguste dessantvarjude puhul. 

Mida elamuskingitus sisaldab? 
• maapealset teooriakoolitust (4h Tallinnas) ja praktilisi harjutusi, kus saad instruktorilt kogu teabe, mida on vaja oma esimese iseseisva hüppe turvaliseks sooritamiseks
• 10 minutiline lennureis 1500 meetri kõrgusele
• kogu varustuse renti
• iseseisvat langevarjuhüpet tiibvarjuga

Eesti Langevarjuklubi eesmärgiks on oma liikmetele parimate hüppetingimuste ja arenguvõimaluste loomine ning Eesti langevarjuspordi edendamine. Meie ridadesse kuulub üle kümne väga kogenud instruktori ja klubi kasutuses on konkurentsitult parim hüppelennuk Eestis – Pilatus PC-6 Porter, mis viib kümme langevarjurit nelja kilomeetri kõrgusele kõigest 15 minutiga.

Asukoht

Rapla

Riietus

Pikad püksid ja pikkade varrukatega särk või jakk. Mugavad jalanõud. Võtke kaasa kindad.

Kestus

3 päeva (ühel päeval koolitus, teisel harjutused ja eksam, kolmandal hüpe ise).

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Hooaeg algab aprillist ja kestab kuni septembrini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Langevarjuri algkursusel osaleja peab olema vähemalt 15-aastane (noorematel kui 18-aastastel on nõutav vanema või hooldaja kirjalik luba) ning kaaluma vähemalt 50kg ja mitte rohkem kui 105kg. Kui oled põdenud haigusi, mille tulemusena esineb kontrollimatut käitumist (krambid, teadvusekaotus vms), siis on mõistlik eelnevalt konsulteerida meie instruktoritega (ja vajadusel oma arstiga).

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 

Teenusepakkuja

Eesti Langevarjuklubi MTÜ

Kõik teenused

Kliendid on öelnud (1)

1

Kadri

Vaimustav kogemus! Äärmiselt vahva ja asjalik seltskond ja kõik jättis väga professionaalse mulje. Suured tänud instruktoritele ka! Tulen kindlasti veel hüppama, nii et varsti näeme!

Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid

Soovitame vaadata ka: