Vabalt valitud ilu - 500 € kinkekaart

0.0 0 tagasisidet

Vabalt valitud ilu - 500 € kinkekaart


Tallinn
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

500,00 €

500,00 €

Kirjeldus

Ilu- ja terviseteenused Decus ilukliinikus

Kes ei ihkaks tunda end kauni, terve ja nooruslikuna? Seda tunnet saad sina lihtsasti kinkida! Anna kingisaajale võimalus valida, mil viisil ta ennast poputada laseb. Decus ilukliiniku kinkekaart avab talle ukse ilu võlumaailma, mis keskendub nooruslikkuse ja loomuliku ilu rõhutamisele. Tema päralt on kümned teenused sära andvatest näohooldustest kortse siluvate ilusüstide ja salendavate kehahooldusteni. Kliinikus teeb vastuvõtte tunnustatud dermatoloog, kellelt saab abi erinevate nahaprobleemide korral. Sõbralikud teenindajad hoolitsevad selle eest, et iga protseduuri järel tunneks kingisaaja end grammike kaunima ja enesekindlamana.

Mida kingitus sisaldab?
Kingitus sisaldab Decus ilukliiniku teenuseid 500 € väärtuses. Kinkekaart on elektrooniline ja selle saab lisada Apple või Google Wallet’isse. Summat on võimalik kasutada mitmes jaos.

Decus ilukliiniku kinkekaart sobib kõigile – isegi neile, kellel on kõik juba olemas. Ilukliiniku laias teenusevalikus on nii ilu kui ka terviseteenuseid.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestvus

Kestus sõltub valitud teenusest.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Protseduuridele on lihtne registreeruda läbi kodulehe broneerimissüsteemi. Kodulehelt leiab teenuste kohta ka põhjalikku infot.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Decus ilukliinik

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: