Valikuga kinkekaart

Dorpat Tervis soolakamber

Dorpat Tervis soolakamber


Tartu
1-5 In.

22 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
22 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Tugevdab immuunsüsteemi!

Soola toimel vähenevad hingamisteedes põletiku nähud, kergeneb röga väljumist, alaneb hingamisteede limaskesta turse ja organismi kaitsejõud aktiveerub. Soola aerosoolil on baktereid hävitav ja bakterite kasvu takistav toime. Soolakambris on rohkelt „-“ ioone (sarnaselt mereäärsele või männimetsa õhule) ja seetõttu on teraapia ka rahustava toimega.

Näidustused: kroonilised hingamisteede põletikud, bronhiaalastma, krooniline nohu ja põskkoopa põletik, ägada hingamisteede põletiku järgne seisund, kopsupõletiku järgne seisund, bronhiektaasiatõbi, allergilised hingamisteede haigused, sagelipõdejad (hingamisteede põletikud), krooniline kurgumandlite või kõri põletik, ekseem, psoriaas, akne, naha mädapõletikud
Vastunäidustused: kõrge palavik, äge hingamisteede põletik, astma ägenemine, kopsutuberkuloos, veriköha, krooniline kopsuhaigus raske hingamispuudulikkusega, kõrgvererõhutõbi II b staadium, raske südamepuudulikkus, neeruhaigused, pahaloomulised kasvajad, kõik kroonilised sisehaigused mis on dekompensatsioonis.

DORPAT TERVIS asub Tartu kesklinnas Soola ja Kalevi tänava nurgal, aadressil Soola 2, pakkudes laias valikus erinevaid heaoluteenuseid, nagu massaažid, kehahooldused ja iluhooldused. Terviseprobleemide korral aitavad taastusraviarstid, nahaarst, kaaniraviarst, füsioterapeudid jt. spetsialistid. Tervise taastamise ja lõõgastumise võimalusele lisaks ootavad keskuses maniküür, pediküür ja kosmeetik. Lisaks üksikprotseduuridele saab nautida mitmekülgseid, spetsiaalselt külastaja soovidele vastavaid hoolduste- ja ravipakette.

Mida kingitus sisaldab? Seanss soolakambris kestab 35 minutit. Seansi ajal on võimalik vaadata loodusfilme ja muusikavideosid, lastel multifilme.

KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

35 minutit.

Osalejad

1-5 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Enne soolakambrisse minemist ei ole soovitav kasutada lõhnaõlisid ja deodorante, kuna lõhnad muutuvad seansi ajal intensiivseks!

Parkida on võimalik tööpäevadel kuni kella 17.00-ni Kvartali parkimismajas (1 h tasuta) või Aleksandri ja Kalevi tänaval (1,5 h tasuta). Tööpäevadel alates kella 17.00-st ja nädalavahetustel saab parkida Kohtumaja parklas tasuta.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta