Romantiline õhtusöök kahele Olde Hansas

Uus!
0.0 0 tagasisidet

Romantiline õhtusöök kahele Olde Hansas


Tallinn
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

83,00 €

83,00 €

Kirjeldus

Tõeline gastronoomiline elamus koos kõige kallimaga!

Küünlavalgus, õdus atmosfäär, imelised road… Olde Hansa keskaegne restoran ja peakokk Emmanuel Wille imelised road teevad iga tähtpäeva eriliseks.

Olde Hansa Tallinna vanalinnas on rikka kaupmehe kodu. Majarahva missiooniks on tuua 700 aasta vanuste kiviseinte vahele ka 15. sajandi elu, tehes seda võimalikult ehedalt ja loomutruult, pakkudes samal ajal tõelist gastronoonilist elamust. Seal elatakse hansaaegsete kommete kohaselt, mis väljendub iga majalise teos ja sõnas. Kõik, mida külaline maitseb, kuuleb, näeb või katsuda saab, on tehtud tolleaegseid eeskujusid silmas pidades, unustamata väiksemaidki detaile. Olde Hansa kolm korrust on avastamist väärt, iga seinamaaling, mööbliese või muu detail on seotud põneva loo või otstarbega.

PS! Kuuel õhtul nädalas mängivad Olde Hansas ka muusikud - parima elamuse saamiseks broneeri oma külastus just sellele ajale!

Mida kingitus sisaldab? Kahte pearooga (valikus kana, ahjulõhe, metssiga või ulukivorstid), kaks siidist roosipudingut ning pudel veini (Pinot Grigio, Garda, Cantina di Coustoza või Cabernet Sauvignon Reserva, Montes – Tšiili)


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

2 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Olde Hansa

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta