Pakett "Tund ilma naiseta"

0.0 0 tagasisidet

Pakett "Tund ilma naiseta"


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

100,00 €

100,00 €

Kirjeldus

Ilu- ja terviseteenused Decus ilukliinikus

Kingi mehele omaette olemise aega keskkonnas, kus kõik keerleb ümber tema! Saada mees Decus ilukliinikusse ja lase teda poputada. Meest ootab ees lõõgastav ja nahka kirgastav näohooldus, mis valitakse välja just tema naha seisukorrast lähtuvalt. Kliinikus ümbritsevad ja abistavad teda oma ala spetsialistid, kes hoolitsevad selle eest, et stressist ja igapäevaelust eemal oldud tunnikese järel tunneks mees end puhanu ja enesekindlamana.

Mida kingitus sisaldab? Kingitus sisaldab meestele mõeldud näohoolitsust Decus ilukliinikus. Kui mees soovib näohoolitsuse mõne muu Decus ilukliiniku sama väärtusega teenuse vastu vahetada, siis on ka see võimalik.

Pakett sobib kõigile meestele. Eriti neile, keda tuleb endale vaba aja võtmiseks tagant utsitada.

Decus kliinik on keskendunud esteetilisele meditsiinile ja minimaalselt invasiivsetele protseduuridele. Kliinikus pakutakse üle 40 erineva teenuse, mis aitavad säilitada nooruslikku välimust, taaselustada nahka ja parandada esteetikat.

Decuse lähenemine on alati individuaalne, keskendudes kliendi vajadustele ja soovidele. Raviplaan pannakse paika eelneva konsultatsiooni käigus.Decus ilukliiniku väärtusteks on kompetents, täpsus ja kõrge kvaliteet. Kliinikus töötavatel raviarstidel on tugev professionaalne taust, mida toetab aastatepikkune meditsiinivaldkonna kogemus. Decuse raviarstid täiendavad end regulaarselt nii Eestis kui ka välismaal, mis võimaldab klientidele pakkuda pidevalt uusimaid ravimeetodeid ja -tehnikaid.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestvus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Protseduuridele on lihtne registreeruda läbi kodulehe broneerimissüsteemi. Kodulehelt leiab teenuste kohta ka põhjalikku infot.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Decus ilukliinik

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet