Pakett "Kaks tundi ilma naiseta"

0.0 0 tagasisidet

Pakett "Kaks tundi ilma naiseta"


Tallinn
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

200,00 €

200,00 €

Kirjeldus

Ilu- ja terviseteenused Decus ilukliinikus

Kingi mehele omaette olemise aega keskkonnas, kus kõik keerleb ümber tema! Saada mees Decus ilukliinikusse ja lase teda poputada - paketi väärtuses saab ta valida mistahes ilu- ja terviseteenuseid (näiteks protseduure, mis aitavad võidelda vananemise ilmingute, juuksekao või muu sarnasega). Kliinikus ümbritsevad ja abistavad teda oma ala spetsialistid, kes hoolitsevad selle eest, et stressist ja igapäevaelust eemal oldud aja järel tunneks mees end puhanu ja enesekindlamana.

Mida kingitus sisaldab? Kingitus sisaldab 200 € väärtuses Decus ilukliiniku teenuseid. Mehele saadetakse elektrooniline kinkekaart, mille ta saab mugavalt lisada Google või Apple Wallet'isse. Summat on võimalik kasutada mitmes jaos.

Pakett sobib kõigile meestele. Eriti neile, keda tuleb endale vaba aja võtmiseks tagant utsitada.

Decus kliinik on keskendunud esteetilisele meditsiinile ja minimaalselt invasiivsetele protseduuridele. Kliinikus pakutakse üle 40 erineva teenuse, mis aitavad säilitada nooruslikku välimust, taaselustada nahka ja parandada esteetikat.

Decuse lähenemine on alati individuaalne, keskendudes kliendi vajadustele ja soovidele. Raviplaan pannakse paika eelneva konsultatsiooni käigus.Decus ilukliiniku väärtusteks on kompetents, täpsus ja kõrge kvaliteet. Kliinikus töötavatel raviarstidel on tugev professionaalne taust, mida toetab aastatepikkune meditsiinivaldkonna kogemus. Decuse raviarstid täiendavad end regulaarselt nii Eestis kui ka välismaal, mis võimaldab klientidele pakkuda pidevalt uusimaid ravimeetodeid ja -tehnikaid.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestvus

2 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Protseduuridele on lihtne registreeruda läbi kodulehe broneerimissüsteemi. Kodulehelt leiab teenuste kohta ka põhjalikku infot.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Decus ilukliinik

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: