Laskmine käsirelvadest "Esimene pauk"

1 2 3 4 5 (6)
Tallinn
1 In.

30 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Baltikumi suurim lasketiir

“Minu Esimene Pauk!” on mõeldud neile relva- ja laskmishuvilistele, kel siiani vastav kogemus puudub. Karta pole midagi, sest kõik tehakse algajale paugutajale eelnevalt selgeks, vaatamata sinu soost või east, haridustasemest või päästikusõrme agarusest. Just sellest päevast võib alguse saada sinu laskesportlase, või miks ka mitte täpsuslaskja eksklusiivne karjäär!

Mida kingitus sisaldab? Ohutustehnika reeglite tutvustamine ja instruktaaž. Järgneb relvade tutvustamine ja proovimine instruktori juhendamisel. Laskmine toimub kahest valitud relvast.
Relvad:
• Sig-Sauer
• Glock 17 või 19
• Taurus PT908
• karabiin Beretta CX4 Storm

Padrunite arv 20


Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Avatud: E-R 12.00-20.00. L,P broneerimisel. Lasketiiru aja ette broneerimine on kohustuslik! Aegasid saab broneerida telefoni teel E-R 8-17.00. Kaasa isikut tõendav dokument.Kliendid on öelnud (3)

Väga Rahul

Suurepärane kogemus , soovitan kõigile kes tahavad midagi uut ja põnevat proovida.))) Adrenaliin tõusis veres ootamatult! Suur tänu instruktorile, väga korrektne.

Avo Unnuk

Realiseerisin kolm kinkekaarti. Tai massaažiga Uuel tänaval jäin rahule Kajsamoori kruiisiga jäin rahule Laskmispaketi Esimene Lask algus oli sutsu vaevaline, kuna juhendaja ei teadnud, millise paketiga täpselt tegu, hiljem kõik laabus ja sain oma paugud ära teha. Nii, et kokku tip-top, jätkake samas vaimus :)

Margus

Väga hea!

1
Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta