Valikuga kinkekaart

Langevarjuri algkoolitus ning iseseisev hüpe

Langevarjuri algkoolitus ning iseseisev hüpe


Nurmsi
1 In.

109 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
109 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Pane ennast proovile!

Närvekõditav langevarjuhüpe toimub iseseisvalt 1200 m kõrguselt kandilise sportlangevarjuga, mille avamise eest hoolitseb instruktor.

Mida kingitus sisaldab? Langevarju algkoolitust, kogu vajalikku langevarjuvarustuse renti ja iseseisvat langevarjuhüpet juhitava sportlangevarjuga.
Kursus koosneb teoreetilisest koolitusest, praktilistest harjutustest ning eksamist. Pärast harjutuste ning teooriaeksami edukat läbimist saad sooritada oma esimese langevarjuhüppe. Lennukist välja hüpates avab instruktor koheselt su langevarju, mille järel juhid end iseseisvalt maanduma, kogedes unustamatut lendamise elamust.
Koolituse teooriaosa toimub Tallinnas või Tartus vastavalt osalejate registreerimisele.

Piltide autor: Ly Menov


KINGITUSEST

Asukoht

Nurmsi

Riietus

Pikad püksid ja pikkade varrukatega särk või jakk.

Kestus

Teooriakoolitused toimuvad nädala sees õhtusel ajal. Koolituse kestuseks on ca 4h. Langevarjuhüpped toimuvad enamasti ajavahemikus reedest pühapäevani vastavalt ilmastikutingimustele. Hüppama tulles tuleks arvestada terve päevaga.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Hooaeg algab aprillist Iseseisva langevarjuhüppe sooritamiseks on aega kuni aktiivse hüppehooaja lõpuni, tavaliselt septembrini või oktoobrini olenevalt ilmast.

Lisainformatsioon

Pane tähele, et koolitust viiakse läbi vaid eesti või eraldi kokkuleppel gruppidega inglise keeles. Osaleja peab olema vähemalt 15-aastane (noorematel kui 18-aastastel on nõutav vanema või hooldaja kirjalik luba), kaaluma vähemalt 45 kg ja mitte rohkem kui 100 kg. Olles põdenud haigusi, millised põhjustavad kontrollimatut käitumist (krambid, teadvusekaotus vms), tuleb eelnevalt konsulteerida instruktoritega ning vajadusel oma perearstiga.Teised valikud

Järele proovitud!

Marta

Hullumeelsus!
Kogu esimese langevarjuhüppe protsessi juures tuli mul maadelda endaga. Segane pool minust pani end hüppele kirja, ratsionaalne pool üritas kogu jõust aktsioonile pidureid tõmmata. Õnneks võitis segane ning sain oma elu hullumeelseima elamuse tehtud. Kuigi eelnev teooria ning praktilised harjutused on piisavalt põhjalikud, et valmistada ette esmaseks hüppeks, siis ikka ja jälle vasardasid mu peas küsimused:

 

Kuhu? Miks? Milleks? Õnneks sain kõigile vastused:


  • närvikõdi - esimene hüpe on hüpe tundmatusse
  • võimas adrenaliinipauk
  • suur eneseületus


Kliendid on öelnud (4)

Kommentaare(4)
1 2 3 4 5
Rando

Väga super, teooria ikka väga tugev taga!

Marko

Probleeme ei olnud.

Leelo

Väga lahe kogemus! Soovitan kõigile, kes ka natuke kardavad. Pärast koolitust tuli korralikult närv sisse, kuid tegin isegi 2 hüpet samal päeval! Niiet äge! Hüppan kindlasti veel. Seltskond oli ka väga tore!

S

Organiseerimine ja informeerimine koolituse ja hüppe toimumisajast jättis soovida, aga lõpuks kõik laabus.

1
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta