Langevarjuri algkoolitus ning iseseisev hüpe

Järele proovitud! Video
4.9 75 tagasisidet

Langevarjuri algkoolitus ning iseseisev hüpe


Nurmsi
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

130,00 €

130,00 €

Kirjeldus

Pane ennast proovile!

Närvekõditav langevarjuhüpe toimub iseseisvalt 1200 m kõrguselt kandilise sportlangevarjuga, mille avamise eest hoolitseb instruktor.

Mida kingitus sisaldab? Langevarju algkoolitust, kogu vajalikku langevarjuvarustuse renti ja iseseisvat langevarjuhüpet juhitava sportlangevarjuga.
Kursus koosneb teoreetilisest koolitusest, praktilistest harjutustest ning eksamist. Pärast harjutuste ning teooriaeksami edukat läbimist saad sooritada oma esimese langevarjuhüppe. Lennukist välja hüpates avab instruktor koheselt su langevarju, mille järel juhid end iseseisvalt maanduma, kogedes unustamatut lendamise elamust.
Koolituse teooriaosa toimub Tallinnas või Tartus vastavalt osalejate registreerimisele.

Piltide autor: Ly Menov


KINGITUSEST

Asukoht

Nurmsi

Riietus

Pikad püksid ja pikkade varrukatega särk või jakk.

Kestvus

Teooriakoolitused toimuvad nädala sees õhtusel ajal. Koolituse kestuseks on ca 4h. Langevarjuhüpped toimuvad enamasti ajavahemikus reedest pühapäevani vastavalt ilmastikutingimustele. Hüppama tulles tuleks arvestada terve päevaga.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Hooaeg algab aprillist Iseseisva langevarjuhüppe sooritamiseks on aega kuni aktiivse hüppehooaja lõpuni, tavaliselt septembrini või oktoobrini olenevalt ilmast.

Lisainformatsioon

Pane tähele, et koolitust viiakse läbi vaid eesti või eraldi kokkuleppel gruppidega inglise keeles. Osaleja peab olema vähemalt 15-aastane (noorematel kui 18-aastastel on nõutav vanema või hooldaja kirjalik luba), kaaluma vähemalt 45 kg ja mitte rohkem kui 100 kg. Olles põdenud haigusi, millised põhjustavad kontrollimatut käitumist (krambid, teadvusekaotus vms), tuleb eelnevalt konsulteerida instruktoritega ning vajadusel oma perearstiga.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Eesti Langevarjukeskus OÜ / Skydiving

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

4.9 75 tagasisidet

Järele proovitud!

Marta
Marta

Hullumeelsus!
Kogu esimese langevarjuhüppe protsessi juures tuli mul maadelda endaga. Segane pool minust pani end hüppele kirja, ratsionaalne pool üritas kogu jõust aktsioonile pidureid tõmmata. Õnneks võitis segane ning sain oma elu hullumeelseima elamuse tehtud. Kuigi eelnev teooria ning praktilised harjutused on piisavalt põhjalikud, et valmistada ette esmaseks hüppeks, siis ikka ja jälle vasardasid mu peas küsimused:

 

Kuhu? Miks? Milleks? Õnneks sain kõigile vastused:


  • närvikõdi - esimene hüpe on hüpe tundmatusse
  • võimas adrenaliinipauk
  • suur eneseületus


Kliendid on öelnud

Kristin

Koolitus ja hüpe on väga hea! Koolitus esimene osa on 4h, teine osa koolitusest on enne hüpet Koigi lennuväljal ning seal tehakse eksam (kirjalik) ning siis harjutatakse teised vajalikud oskused läbi. Arvestama peab kella 10-16/17. Hüpe oli äge ja soovitan ka, kellel see tegemata ja kõrgust ei karda, àra teha.

Rando

Väga super, teooria ikka väga tugev taga!

Marko

Probleeme ei olnud.

Leelo

Väga lahe kogemus! Soovitan kõigile, kes ka natuke kardavad. Pärast koolitust tuli korralikult närv sisse, kuid tegin isegi 2 hüpet samal päeval! Niiet äge! Hüppan kindlasti veel. Seltskond oli ka väga tore!

S

Organiseerimine ja informeerimine koolituse ja hüppe toimumisajast jättis soovida, aga lõpuks kõik laabus.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta