Langevarjuhüpe ja koolitus

1 2 3 4 5 (103)
Rapla
1 In.

88 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Esimese hüppe ajal kogetud tundeid pole võimalik millegagi edasi anda!

Esimene hüpe ümmarguse langevarjuga on tutvustav hüpe, mis on teostatud klassikalise langevarjusportlase programmi järgi. Teiste sõnadega, kui te teete oma esimest hüpet, läbite ühe esimestest langevarjusportlase etappidest.

Mida kingitus sisaldab?
• 2-3 tundi maapealset koolitust. Kogenud instruktor näitab Teile langevarju pakkimist, kuidas toimub langevarju avanemine, samuti õpetab, kuidas õigesti lennukist eralduda, kuidas juhtida langevarju ja maanduda.
• 1 iseseisev langevarjuhüpe D-6 dessantvarjuga An-2 lennukist 800 meetri kõrguselt. Langemiskiiruseks on 5m/sekundis ja keskmine langemisaeg on 3 - 4 minutit.

NB! Koolituse lõpuks saab ka vastava sertifikaadi, millega järgnevad hüpped on juba tunduvalt odavamad!


Asukoht

Rapla

Riietus

Pikad püksid ja pikkade varrukatega särk või jakk. Võtke kaasa kindad. Jalanõud lameda tallaga.

Kestus

Tegevuseks koos ettevalmistamisega võib kuluda kuni pool päeva.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Hooaeg algab maist ja kestab kuni septembrini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Nõuded tulevasele langevarjurile: minimaalne vanus 15 aastat, kehakaal kuni 100kg, normaalne tervis ja muidugi hea tahtmine ennast proovile panna. Teil on kohustus teavitada oma terviseriketest teenusepakkujat. Kingitus.ee ei vastuta Teie tervise ega võimalike vigastuste eest.Kliendid on öelnud (46)

Kaspar Kiisk

Meeldis väga. Kõik oli hästi korraldatud. Soovitan teistelgi seda võimalust/kinki kasutada!

Hele

Mina küll ise ei käinud hüppamas kuna kingitus oli mõeldud minu elukaaslasele. Kuid võin öelda, et ta jäi sellega väga rahule ja arvas, et on endale uue põneva hobi leidnud. Eks sellest võite ise välja lugeda, millise elamuse ta sai :) Olen ka varem teie teenuseid kasutanud ja kindlasti teen seda ka edaspidi :) mida muud kinkida endale või oma perele kui ikka elamusi :) Supper! Jätkake tublit tööd! Parimat soovides, Hele

Veiko

Tänu sellele kingitusele sain teoks teha ühe oma kauaaegse unistuse. Kuigi ma muidu end kõrgustes mugavalt ei tunne siis hüppele eelnev koolitus oli piisav, et kogu ettevõtmist rahulikult võtta ning nautida. Koolitaja oli tasemel, seltskond hea ja vaade ülalt super. :)

Martin Kerge

Väga tore oli.

Anneli

Sain oma suurimast hirmust- kõrguse kartusest võitu. Kuna ma kaalun alla 60 kilo,siis pärast oli langevari nii raske,et vedadagi ei jõudnud. Aga tehtud see sai ja rohkem kui rahul . Esimene hüpe on elamus terveks eluks. Nüüd plaanis lähiajal teisele hüppele tulla :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Jaga meiega kogemust
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta