Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

Klienditugi 655 9165 (E-R 9-17.30)

Nädalavahetustel (10.00-18.00) töötab lehel chat.

Tõsielupõhine seiklusmäng CCCP põgenemistoas

(16)
Asukoht
Pärnu
Osalejad
2-4
Hooaeg
Aastaringselt
Kehtiv
12 kuud

48 € 60 €

Osta

Hämarad ülekuulamisruumid, peatselt tagasi saabuvad sõdurid ja 60 minutit põgenemiseks. Kas te suudate pääseda?

On aasta 1941 ja Te olete tegemas turismireisi Eestis. Paraku kaotab Eesti kontrolli riigi üle, sest Nõukogude liit on alustamas küüditamisega. Juhtumisi olete enda teadmata mööda liikumas KGB peidupaigast ja satute nõukogude sõduritega kokku. Nad tulevad Teid, kui isikuid tuvastama, ning avastavad, et Te pole nende liitlased. Teid võetakse kaasa ja viiakse KGB ülekuulamisruumidesse luku taha. Olukorra tõsiduse väljendamiseks lukustatakse üks teist ka hullusärki. Sõdurid lahkuvad, et konsulteeruda ülemustega mida, millal ja kuidas Teiega teha. Teil on 60 minutit aega enne kui sõdurid ülemustega tagasi jõuvad ja Teid minema viivad. Mängu teevad põnevamaks erinevad visuaal- ja audioefektid. Kas Teie suudate hakkama saada? 

Mida kingitus sisaldab? Põgenemismängu 2-4 liikmelisele seltskonnale. Kohale tulles tutvustab klienditeenindaja Teile erinevate teemadega tubasid ja mängureegleid. Seejärel antakse Teile raadiosaatjad ja juhatatakse põgenemistuppa.
Toad on täis erinevaid vihjeid, lukke ja mõistatusi. Enamik leitud numbritest, koodidest, võtmetest avavad mõne šeifi või muu luku. Kui vihjed ja mõistatused käivad kohati üle jõu, siis raadiosaatja teel on võimalik klienditeenindajalt mängu jooksul 2 vihjet küsida. Vihjete lahendamiseks ja ruumidest väljumiseks on aega 60 minutit.

Asukoht

Pärnu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund.

Ilm

Aastaringselt.

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 

Teenusepakkuja

CCCP Põgenemistoad

Kõik teenused

Kliendid on öelnud (1)

1

Andrei

Täitsa vahva. Vastab oodatustele.

Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid

Soovitame vaadata ka: