Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

655 9165 (E-R 9-17.30) 

Tõsielupõhine seiklusmäng CCCP põgenemistoas

(21)
Asukoht
Pärnu
Osalejad
2-4
Hooaeg
Aastaringselt
Kehtiv
12 kuud

Vali kingitus

52 € 65 €

Osta

Hämarad ülekuulamisruumid, peatselt tagasi saabuvad sõdurid ja 60 minutit põgenemiseks. Kas te suudate pääseda?

Olete mööda kõndimas KGB peidupaigast ja satute ootamatult peale linnaametniku mõrvale. Mõrva autoriks on KGB spioon. Ilmselgetel põhjustel ei saa ta Teid minema lasta, see oleks liialt ohtlik. Spioon otsustab teid pantvangi võtta ja lukustab Teid KGB kongidesse. Samal ajal kui Teid on luku taha pandud, peab spioon linnaametniku laibaga tegelema. Teil on 60 minutit, et kongidest pääseda. Aga need ei ole tavalised kongid. Need on kongid, kus toimuvad väga kummalised asjad. Liikuv mööbel, lendavad toolid ja raamatud ehmatavad ära ka kõige julgemad. Kas Teil on vajalikud oskused ja omadused olemas, et põgenemisega hakkama saada?

Mida kingitus sisaldab? Põgenemismängu 2-4 liikmelisele seltskonnale. Kohale tulles tutvustab klienditeenindaja Teile erinevate teemadega tubasid ja mängureegleid. Seejärel antakse Teile raadiosaatjad ja juhatatakse põgenemistuppa.
Toad on täis erinevaid vihjeid, lukke ja mõistatusi. Enamik leitud numbritest, koodidest, võtmetest avavad mõne šeifi või muu luku. Kui vihjed ja mõistatused käivad kohati üle jõu, siis raadiosaatja teel on võimalik klienditeenindajalt mängu jooksul 2 vihjet küsida. Vihjete lahendamiseks ja ruumidest väljumiseks on aega 60 minutit.

Asukoht

Pärnu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund.

Ilm

Aastaringselt.

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 

Teenusepakkuja

CCCP Põgenemistoad

Kõik teenused

Kliendid on öelnud (1)

1

Andrei

Täitsa vahva. Vastab oodatustele.

Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid

Soovitame vaadata ka: