SPA paketid kahele

Kas väsimus ja stress hakkavad üle pea kasvama? Millal sa viimati aja maha võtsid ja ennast poputada otsustasid? Kas üldse mäletad seda? Tallinn või Laulasmaa, Narva-Jõesuu või Viimsi, Kuressaare või Saka. Need on vaid mõned näited imelistest Eesti paikadest, kuhu on rajatud mugavad spad, et kiirest igapäevaelust aeg maha võtta ning endale lõõgastumist lubada. Kingitus.ee äärmiselt lai spa pakettide valik pakub suurepärast võimalust kinkida kordumatu puhkus kahele kõige tähtsamale inimesele enda elus ning seda just aasta kõige külmemal ja pimedamal ajal.

Puhkus spaas võib olla mõeldud nii sulle ja su kõige kallimale, lähedastele sõpradele või miks mitte ka kink emale, et ta saaks koos isaga või kasvõi mõne oma sõbrannaga puhkusehetke nautida? Vaata ka romantiline õhtusöök  ja romantiline majutus .

Vali vaade
Tulemused: 36

SPA paketid kahele

Igapäeva toimetuste juures on vahepeal raske üksteisele keskenduda ning oma kaaslast tõeliselt hinnata. Vahepeal on keeruline päev. Töö ajab närvid krussi või lastega on palju tegelemist. Kaua sedasi minnes võib majas täielik kaos tekkida, sest meeled pole puhata saanud. Sellepärast ongi vahepeal rutiinist väljumine ning endale ja oma kaaslasele millegi hea lubamine täiesti teretulnud! Pole kahtlustki, et korrapärane puhkus, lõõgastumine ning aeg iseendale parandab üldist elukvaliteeti ning sinu füüsilist, mentaalset kui ka spirituaalset poolt. See ei ole lihtsalt üks massaaž ning selili lamamine. See on midagi enamat. Spaa on teraapiline elamus, mis teeb hingele pai. Põhjusi, miks minna spaasse on kordades rohkem kui põhjuseid miks mitte minna.

Esiteks mõjub see hästi füüsilisele tervisele. Lihased saavad lõdvestuda, leevendab väsimust ning mõjub unele suurepäraselt. Teiseks on spaakülastused suureks boonuseks vaimsele tervisele. Me kõik oleme kogenud hingelist tüdimust ning tuska. Spaa külastused ning erinevate protseduuride nautimine aitab enesehinnanguga, leevendab stressi ning ärevust ja teeb ümbritseva suhtes avatumaks. Peale selle tänab su nahk sind ilusa poputamise eest! Spa pakett kahele võib-olla romantiline seik partneriga, et tugevdada oma suhet ning taasavastada omavaheline säde, aga see võib olla ka lõõgastumine sõbrannadega. Puhkus spaas on mõeldud absoluutselt kõigile. Kasvõi sinu täditütrele, vanaonule, emale ja isale. Kõik on puhkust väärt. Pärast külastust on suhe justkui uuenduskuuri läbinud ning meeled palju erksamad!

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta