Autentsed Tai maitseelamused restoranis NOK NOK

0.0 0 tagasisidet

Autentsed Tai maitseelamused restoranis NOK NOK


Tallinn
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

50,00 €

50,00 €

Kirjeldus

On aeg turgutavaks lühipuhkuseks Tai restoranis!

Restoran NOK NOK toob Tai Kuningriigi ehedad maitsed otse Tallinna vanalinna. NOK NOKi maitsete autentsuse eest vastutab peakokk Khampan Pukdangpan Taist. Tema professionaalse taktikepi all valmivad meie ida- ja põhjamaise interjööriga restoranis Tai köögi kõige ehedamad palad just sellisel kujul ja viisil, nagu see on kombeks tai rahval endal. Tallinnas kasutab Khampan Pukdangpan oma ainulaadseid kokandusoskusi, arusaamu toidu tähtsusest ja meeldivast keskkonnast kaaslastega aja veetmisel selleks, et luua siin Euroopa nurgas tükike Taimaad.

Mida kingitus sisaldab? Kinkekaart on väärtusega 50€. Hind sisaldab kinkekaardi väärtuses menüüs olevat vabalt valitud toitu ja/või jooke.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Mugavad riided.

Kestus

Piiramatu aeg.

Osalejad

Osalejate arv on piiramatu.

Ilm

Aastaringselt.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Tai restoran NOK NOK

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Kliendid on öelnud

Lissi

Kuna on talvine aeg, siis vahetasin oma esialgse kingituse (Adrenaliinirohke lend paraplaanil) restoranikülastuse vastu . Helistasin infotelefonile ja sain asjalikke juhtnööre ja toetust,, kuidas tegutseda. Restoran NOK NOK oli suurepärane. Olen väga rahul.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta