Valikuga kinkekaart

Autentsed Tai maitseelamused restoranis NOK NOK

Autentsed Tai maitseelamused restoranis NOK NOK


Tallinn

50 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
50 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

On aeg turgutavaks lühipuhkuseks Tai restoranis!

Restoran NOK NOK toob Tai Kuningriigi ehedad maitsed otse Tallinna vanalinna. NOK NOKi maitsete autentsuse eest vastutab peakokk Khampan Pukdangpan Taist. Tema professionaalse taktikepi all valmivad meie ida- ja põhjamaise interjööriga restoranis Tai köögi kõige ehedamad palad just sellisel kujul ja viisil, nagu see on kombeks tai rahval endal. Tallinnas kasutab Khampan Pukdangpan oma ainulaadseid kokandusoskusi, arusaamu toidu tähtsusest ja meeldivast keskkonnast kaaslastega aja veetmisel selleks, et luua siin Euroopa nurgas tükike Taimaad.

Mida kingitus sisaldab? Kinkekaart on väärtusega 50€. Hind sisaldab kinkekaardi väärtuses menüüs olevat vabalt valitud toitu ja/või jooke.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Mugavad riided.

Kestus

Piiramatu aeg.

Osalejad

Osalejate arv on piiramatu.

Ilm

Aastaringselt.Teised valikud


Kliendid on öelnud (1)

Kommentaare(1)
Lissi

Kuna on talvine aeg, siis vahetasin oma esialgse kingituse (Adrenaliinirohke lend paraplaanil) restoranikülastuse vastu . Helistasin infotelefonile ja sain asjalikke juhtnööre ja toetust,, kuidas tegutseda. Restoran NOK NOK oli suurepärane. Olen väga rahul.

1
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta