Tai näomassaaž Thaiana salongis

0.0 0 tagasisidet

Tai näomassaaž Thaiana salongis


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

55,00 €

55,00 €

Kirjeldus

Nooruslik sära Tai näomassaažiga

Thaiana massaažisalong on kvaliteetne, väike ja hubane salong. Oodatud on kõik, kes soovivad hetkeks unustada töise ja rutiinse argipäeva ning sellega kaasnevad probleemid ja mured.  Ära unusta, et meie keha ja meel vajavad puhkust, vaim värskendust ja lihased lõõgastust. 

Mida kingitus sisaldab? Tai näomassaaži kestvusega 45 minutit. Hoolitsus sisaldab meigi eemaldamist (v.a silmameik) ning professionaalset näomassaaži, mis hõlmab ka pea, kaela, kõrvade ja dekoltee piirkonna õrna massaaži. Massaaži läbiviimiseks kasutatakse kvaliteetseid Anesi tooteseeria kreeme. Arvesta, et Thaiana salongi näomassaaž ei ole hellitav näohooldus - kogenud massöör valib hoolikalt sobiva tugevuse ja tehnikad vastavalt sinu vanusele ja nahatüübile.

Näomassaaži eesmärgiks on naha pinguldamine, vereringe parandamine, naha toonuse ja elastsuse suurendamine, samuti näolihaste lõdvestamine ja kortsude vähendamine, aidates sul saavutada nooruslikuma väljanägemise. Thaiana näomassaaži on võimalik soovi korral kombineerida ka teiste pakutavate massaažiteenustega, kuigi tasub meeles pidada, et salongis on spetsialiseerunud näomassaaži pakkujana vaid üks massöör.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestvus

45 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Thaiana Massaažisalong

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: