Sukeldumine veealuse vangla varemetes

1 2 3 4 5 (35)
Rummu
1 In.

60 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Kingi endale või oma lähedasele võimas elamus- sukeldumine veealusesse vangla varemetesse koos parvesõiduga Rummu Karjäärijärvel

Rummu Karjäärijärv on oma suurepärase nähtavuse, kristallselge helesinise vee ning erilise järvepõhjaga olnud sukeldujate meelispaigaks pikka aega. Järve põhjas asub omamoodi veealune muuseum, mis pakub võimsaid elamusi. Sealt leiab mitmeid hooneid, aedu, kaevandamiseks kasutatud vanu masinaid-seadmeid.

Mida kingitus sisaldab? Parvesõidu ajal toimub esmalt tutvustus, mille käigus kogenud instruktorid räägivad teooriast, tutvustatavad sukeldumisvarustust ja näitavad, kuidas varustus selga käib. Sukeldumine toimub täies sukeldumisvarustuses koos instruktoriga parvelt alla varemetesse. Ujumisoskus ega eelnev kogemus ei ole vajalikud.


Asukoht

Rummu

Riietus

Kaasa võtta soojad riided, ujumisriided ja rätik. Vajalik sukeldumisvarustus antakse korraldaja poolt.

Kestus

Tegevuseks koos ettevalmistusega ja parvesõiduga 2,5-3 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Hooaeg algab maist ja kestab kuni oktoobrini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Tulevastel sukeldujatel võimalik peale esmast sukeldumist registreerida koolitusele edaspidiseks iseseisvaks sukeldumiseks ja sukeldumislitsentsi saamiseks. Litsents annab võimaluse rentida iseseisvalt varustust ja osaleda sukeldumissafaritel kogu maailmas.Järele proovitud!

Kadri

Rummu karjääri veealune maailm on tõesti põnev!

Soovitan kõigil kindlasti sukeldumine ära proovida ja ära proovida just Rummu karjääris! Ma poleks ise uskunudki, et Eestis võib vee alla minnes midagi nii põnevat näha. Nagu tavaliselt kõigi meie elamustega, siis pidin ka seekord tõdema, et polnud põhjust üldse karta. Paekalda puhkekeskuse korraldatavate sukeldumiste instruktorid on sukeldumisklubist Barrakuuda. Nad on tõelised professionaalid, kes on vee alla ning sealt tagasi vee peale toonud tuhandeid sukeldumishuvilisi.


Miks seda elamust kogeda?
• Rummu karjääris on selge vesi ja palju avastamist
• Hea võimalus sukeldumist esimest korda turvaliselt proovida
• Rummu järv on maagiline koht, kus on tore aega veeta

Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta