Unikaalne SPA-pakett "Pidulik Lotus"

5.0 8 tagasisidet

Unikaalne SPA-pakett "Pidulik Lotus"


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

144,00 €

144,00 €

Kirjeldus

Armastus ja õrnus ühes lõõgastavas päevas

Infrapunasaun omab tugevat tervistavat efekti. Saun leevendab kroonilist väsimust, lihasevalu, elavdab närvisüsteemi, muudab reipaks, vabastab toksiinidest. Infrapunasaun on tõhus tselluliidi lammutaja. Infrapunasaunas toimub kudede soojenemine sügavuti, kusjuures keskmine temperatuur saunas on 60-65 C. Kindel tee suurepärasele enesetundele! 

Coffee De Luxe on puhastav hooldus kehale, mille käigus puhastatakse nahk vanadest rakkudest. Protseduur uuendab nahka ja viib välja kogunenud toksiinid, vähendab tselluliiti ja annab kehale uue energia. Hooldus sisaldab kogu keha puhastust kooriva kreemiga ja massaaži. 

Massaaž soojade laavakividega on eksklusiivne massaažitehnika, kus kasutatakse tegutseva vulkaani basaldikivimi kivisid. Nendel kividel on omapärane soojuse neelamise ja seejärgse aeglase eraldamise omadus. Eksklusiivne massaažitehnika, mille abil mõjutatakse inimkeha energeetilisi keskpunkte (tšakraid), ning tal on positiivne mõju kogu organismile - harmoniseerib psühhoemotsionaalset tausta, vähendab lihaste valu, vabastab stressist; parandab und, lümfiäravoolu, vereringlust ja kiude vahetust; taastab naha toonust, prinkust ja vedeliku tasakaalu.

Tai massaaž õliga on lihaste- ja puntimassaaž, pehme manuaalteraapia, tai massööri käte helluse kombinatsioon. Kasutades õlisid, masseeritakse kogu keha. Õli koostisosad on tugevad sorbendid ning avaldavad tugevat desintokseerivat toimet – viivad organismist välja toksiinid. Antud massaaž vabastab sind peavalust, nohust, külmetusest, stressist, unetusest ja üldväsimusest. Sinu nahk saab niisutatud ja meeldivalt lõhnastatud, hing aga muutub rahulikuks ja rõõmsaks. Sügav lõõgastumine ja meeldivate emotsioonide voog on tagatud.

 

Mida kingitus sisaldab? 

• Infrapunasaun 15 min
• Kogu keha kohvi koorimine koos massaažiga "Coffee De Luxe" või laavakividega massaaž "Lotus Relax" (valikul), 60 min
• Tai Aromaatsete õlidega massaaž, 90 min
• Teetseremoonia


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestvus

3 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Lisainformatsioon

Eelnev broneerimine on vajalik!


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Thai Lotus Spa

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 8 tagasisidet