Personaalne õli- või akrüülmaal

0.0 0 tagasisidet

Personaalne õli- või akrüülmaal


Üle Eesti
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

300,00 €

300,00 €

Kirjeldus

Kingi kunsti, mis tähistab olulisi hetki!

Maalina saab jäädvustada kõige olulisemad hetked, mis väärivad enamat kui fotoalbumis seismist. Õli- ja akrüülmaal võib kujuneda interjööri keskseks punktiks, mis loob positiivse õhkkonna ja loob vestlusteemasid külalistega.

Rosella Kunsti kunstnikud teevad eri stiilidega maale, kelle vahel saab valida omale sobivaima. Teose saab teha nii foto kui ka kõigest idee põhjal. Lase loomingulisus valla!

 

Mida kingitus sisaldab?

Kingituse saaja saab tellida foto või idee järgi õli- või akrüülmaali 50x40 cm lõuendile. Saab jäädvustada endale olulise hetke nii, et see vaataks iga päev elutoa seinalt vastu. Inimesi võib pildil olla maksimaalselt üks. Kuna lõuendi ääred kaetakse samuti värviga, siis raami pole vaja panna, kuid soovi korral saab seda ise teha.

 


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Ilm

Ilmastikutingimused ei ole olulised.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

Rosella Kunst

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta