Meelelahutuslik juhendatud maalimine

Järele proovitud!
0.0 0 tagasisidet

Meelelahutuslik juhendatud maalimine


Väike-Karja 12, 10140, Tallinn
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

40,00 €

40,00 €

Kirjeldus

LIHTNE, LÕBUS JA STRESSIVABA!

Ideaalne stressimaandamise pakett peale pikka ning väsitavat tööpäeva- vein ning maalimine. Eelnev kustikogemus ei ole nõutav, sest meie lõbus ning abivalmis juhendaja abistab teid samm-sammult. Meie kunstitundides on võimalik maalida ainulaadne teos endale koju, kontorisse või miks mitte kingituseks. 

Mida kingitus sisaldab? Hind sisaldab juhendatud maalimist, tervitusjooki, juhendajat, lõuendit, värve, pintsleid ja kõike muid vajalikke kunstitarbeid. Kohapeal pakume kergeid snäkke ja värskenduseks vett.

KINGITUSEST

Asukoht

Väike-Karja 12, 10140, Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

2-3 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Meelepärase ürituse saab valida meie kalendrist ning eelnev broneerimine on vajalik. Koolitus toimub eesti või inglise keeles.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Vein & Pintsel

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Järele proovitud!

Tairi
Tairi

Mõnus õhtupoolik!
Enne elamusele minekut hoidsin pintsleid viimati käes ilmselt põhikooli ajal, millest on juba üle 10a möödas. Seetõttu tekkis ka mõte, et kas ma ikka saan hakkama? Kas ma ikka oskan pintslitega lõuendil värve kokku segada, teha huvitavaid kombinatsioone ning lisada mõne floora või fauna esindajagi peale Lasnamäe kajaka? Kohale jõudes oli soe vastuvõtt, ees ootas pokaal veini, snäkid, tutvumine ning kohtade valik. Kuna mina läksin üksinda, ning teised oli tulnud kaksi või isegi kolmekesi, siis tundsin end veidi ebamugavalt, polnud ju kellegagi rääkida. Kuid minu kõrvale istus noor neiu, kes oli samuti üksi tulnud ning saime kiiresti muljeid vahetama. Ja ega selle suure maalimise kõrvalt hiljem ei mõelnudki enam kas sai kellegagi tuldud.

 

Miks minna?

  • Juhendada näitab ette lihtsaid tehnikaid
  • Tõenäoliselt ei ole sa seal ainuke kes pole vähemalt 10a pintslit käes hoidnud
  • Tunned ennast tõelise kunstnikuna mida hiljem kinnitavad ka kõik su tuttavad (isegi mu elukaaslane ei uskunud alguses, et mina tegin selle pildi)


Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Kliendid on öelnud

Oksana L

Väga põnev, teistsugune ja lõbus kogemus. 5+

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta